fbpx

Сонячне затемнення в Скорпіоні принесе нам багато випробувань. Не кожен може впоратися з сильними емоціями, які викличе це явище. Деякі знаки зодіаку втратять здатність спілкуватися з коханими – у деяких відносинах настане тиша, яка триватиме кілька місяців

Це явище розлучить багатьох закоханих.

Багато пар можуть відчувати труднощі в спілкуванні з наближенням сонячного затемнення. Деякі з них надовго перестануть спілкуватися один з одним.

Сонячне затемнення в Скорпіоні 25 жовтня 2022 року принесе нам багато випробувань. Не кожен може впоратися з сильними емоціями, які викличе це явище. Деякі знаки зодіаку втратять здатність спілкуватися з коханими – у деяких відносинах настане тиша, яка триватиме кілька місяців.

Сонячне затемнення в Скорпіоні 25 жовтня 2022 року

Астрологи попереджають, що майбутнє сонячне затемнення стане найпохмурішою подією цієї осені. Тоді наші приховані думки та почуття вийдуть на перший план, а вплив зодіакального Скорпіона зробить переживання надзвичайно інтенсивним. Ми можемо втратити довіру до когось майже раптово або раптово виявити, що нам потрібно почати ставитися до своїх близьких дистанційно.

Найбільше це явище відчують Тельці, Скорпіони та Раки. Найближчі тижні можуть бути для них надзвичайно важкими.

Сонячне затемнення у Скорпіоні 25 жовтня 2022 року піднесе цим знакам зодіаку неприємний сюрприз:

Телець

Зараз у житті зодіакального Тельця може статися багато чого. Йому буде важко контролювати своє повсякденне життя – в ньому буде так багато змін, що він на кожному кроці почне щось забувати. Він не знайде способу уникнути виниклих непорозумінь. Кохана людина буде відчувати себе зневаженою і небажаною. Може втратити бажання зустрічатися і мовчати наступні 6 місяців.

Скорпіон

Скорпіон почне підозрювати свого партнера. Він дізнається те, що досі було таємницею. Однак замість того, щоб відверто і спокійно поговорити про це, він зробить власні висновки. Вони будуть перебільшеними і позбавленими логіки – але він ще довго не зможе зрозуміти, що не варто втілювати власні фантазії в реальність.

Рак

За кілька днів до затемнення рак може помітити, що близька людина починає від нього дистанціюватися. Вона може відповідати на повідомлення все рідше і рідше, поки не замовкне зовсім. Краще не дізнаватися, чому вона це зробила – з правдою може бути важко впоратися.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page