fbpx

Спадаючий Місяць у березні 2023 року принесе цим знакам Зодіаку серйозні неприємності

Спадаючий Місяць у березні 2023 року принесе цим знакам Зодіаку серйозні неприємності

Після божевілля повного місяця на порядку денному буде момент споглядання та роздумів.

Поява спадаючого Місяця, з 15 по 20 березня 2023 року. Дійсно, присутність Стрільця змусить вас відчути порожнечу, яка підштовхне вас підвести підсумки своїх вчинків і переосмислити своє життя. Ситуація, яка підштовхне три знаки зодіаку навести порядок у житті. Так Всесвіт хоче попередити їх: наступні дні будуть важкими, але це прояснення буде недовгим… Підйом не змусить себе чекати! Отже, на які три знаки Зодіаку впливає енергетика спадаючого Місяця березня? Давайте дізнаємося, без зайвих слів!

Після дощу приходить гарна погода! Така обіцянка Всесвіту, але до того часу… нам доведеться пройти через деякі випробування, щоб мати можливість оцінити теперішній момент. Таким чином, спадаючий Місяць випробує три знаки зодіаку з 15 по 20 березня. Вони переживуть неприємний період і їм доведеться впоратися з цією ситуацією. Погане за хороше? Настав час дізнатися…

Яких трьох знаків зодіаку мучитиме сувора енергія березневого спадаючого Місяця?

Коли шторм дуже сильний, краще опустити голову і мовчки дивитися в очі. Ось так трьом знакам зодіаку доведеться прийняти таку позицію в найближчі дні. Ви стурбовані? Настав час дізнатися!

Телець

Друзі Тельці, з самого початку ми повідомляємо вам, що вам доведеться озброїтися терпінням, щоб протистояти суворості спадаючого Місяця в березні! Крім того, Тельці відомі своїм терпінням, що дозволяє їм триматися в умовах негоди. Тим не менш, спадаючий Місяць збігається з надлишком стресу, від якого їм буде важко повністю позбутися. Це накопичення пригнічених емоцій випливе на поверхню, і рано чи пізно їм доведеться зіткнутися з цим.

Ось чому Всесвіт радить їм зберігати спокій і, перш за все, не приймати поспішних рішень, мотивованих почуттям гніву. У той же час їм доведеться уникати будь-яких дискусій, пов’язаних з їхніми муками, з оточуючими або партнером. Це тільки погіршить ситуацію. Вони не відновлять контроль над ситуацією до 20 березня. Відтоді все повернеться на круги своя, і карма винагородить вас за вашу віру та терпіння. Дорогі Бики, не відпускай!

Лев

Дорогий Леве, найкраще, що ви можете зробити, коли березневий Місяць спадає, — це прийняти свою зенітність! Ми знаємо, що ви дуже цінуєте життя, навіть якщо ваше щоденне життя складається зі злетів і падінь. Дійсно, періоди поганого стану формують вас і дозволяють надати сенсу вашому існуванню.

Вони з часом роблять вас сильнішими та імунітетнішими. Незважаючи на неспокійні часи, ви завжди знайдете спосіб залишатися позитивним.

Хіба це не та внутрішня сила, яка дозволяє вам приборкати своїх дeмoнів? Вражаюче! Ваш девіз протягом цього періоду: “Краще дивитися на речі в перспективі, ніж плакати над своєю долею”, все сказано! Так, це буде складно з особистої та професійної точки зору, але не панікуйте, все приходить у свій час, тому хто вміє чекати!

Козеріг

Вам, “працьовитим”, Всесвіт радить відпустити і не сприймати все як завдання, яке потрібно виконати. Тим не менш, не ставте перед собою неймовірно високих цілей. Ми знаємо, що ви більш стримані та дисципліновані, однак вам буде корисно відступити від цих принципів, коли березневий Місяць спадає.

Найближчими днями ваш спокій і чуйність будуть піддані випробуванню. Медитація стане вашим найкращим союзником, щоб не загубитися у вирі негативних емоцій у цей період.

Важливо ще одне: бережіть своє здоров’я! Зло має властивість роз’їдати душу і послаблювати дух. Озбройтеся вірою в цю справу і все буде добре, обіцяю!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page