fbpx

“Спадок на голову”: фінансовий гороскоп на тиждень для кожного знака Зодіаку 30.01 – 05.02. 2023. Чому Левам не варто панікувати, а Близнюки будуть “збирати вершки”

“Спадок на голову”: фінансовий гороскоп на тиждень для кожного знака Зодіаку 30.01 – 05.02. 2023. Чому Левам не варто панікувати, а Близнюки будуть “збирати вершки”

Фінансовий гороскоп на тиждень для кожного знака Зодіаку 30.01 – 05.02. 2023.

(Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козоріг, Водолій, Риби)

Перегляньте свій щотижневий фінансовий гороскоп, і ви дізнаєтеся, що ваше майбутнє записано в зірках.

Щотижневий фінансовий гороскоп допоможе вам керувати своїм бюджетом.

Тижневий фінансовий гороскоп для Овна (21 березня – 19 квітня)

Овнів чекає приємний сюрприз. У другій половині тижня ви отримаєте приємну суму. Однак зірки сприймають цю ситуацію неоднозначно. Швидше за все, ви виграєте в лотерею або отримаєте щедрий подарунок від близької людини.

Тижневий фінансовий гороскоп для Тельців (20.04 – 20.05)

Тельцям у лютому слід бути обережними з витратами. Охоплений хвилею любові, він забуде про намічений ліміт задоволень і витратить все в перший тиждень після оплати. Якщо ви не будете дотримуватися попередньо узгоджених з партнером правил, то наприкінці місяця він буде крихким.

Тижневий фінансовий гороскоп для Близнюків (21 травня – 20 червня)

У Близнюків попереду спокійний місяць. Будете збирати вершки. Ви наполегливо працювали минулого року, тепер настав час побачити результати. Однак не витрачайте всі свої гроші, а інвестуйте їх з розумом. Інакше ваш успіх буде однозначним.

Тижневий фінансовий гороскоп для Рака (21 червня-22 липня)

Більшу частину своїх заощаджень Рак у лютому витратить на допомогу близькій людині. Стережіться шахраїв на День Святого Валентина. Вони шукають легких грошей. Будьте обережні.

Тижневий фінансовий гороскоп для Лева (23 липня – 22 серпня)

Лев буде незадоволений, тому що зроблені ним інвестиції не принесуть очікуваного прибутку. Не панікуйте, просто наберіться терпіння. Незабаром доля посміхнеться вам, і вкладені вами кошти виявляться рівним десятку.

Тижневий фінансовий гороскоп для Діви (23/08-22/09)

Діва буде шалено ходити по магазинах, але, на щастя, вона зможе заощадити на інших витратах. В кінцевому підсумку ви закриєте місячний баланс в плюсі. Не пильнуєте свої витрати? А погано. Таким чином ви завжди будете знати, що можете собі дозволити.

Тижневий фінансовий гороскоп для Терезів (23/09 – 22/10)

Терезам доведеться позичити гроші в родині, адже непередбачені витрати однозначно перевищать його фінансові можливості. На щастя, родина вам щедро допоможе. Почніть шукати краще оплачувану роботу.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Скорпіона (23/10 – 21/11)

Скорпіон буде турбуватися про свої фінанси. З початку місяця ви будете прискіпливо підраховувати всі витрати і економити на всьому. На щастя, лютий короткий і виплата з’явиться на вашому рахунку швидше.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Стрільців (22/11 – 21/12)

Стрілець буде скиглити і лаяти всіх, що у нього ні на що немає грошей. Все буде через ревнощі. Ви відчуваєте, що всі навколо заробляють більше. У вас є два варіанти. Зосередьтеся на своєму житті або шукайте нову роботу.

Тижневий фінансовий гороскоп для Козерога (22/12 – 19/01)

Козоріг вчинить дуже наївно і вплутається в нецікаву ситуацію. На жаль, він буде близький до втрати великої суми грошей. Вважайте, що тіньові інвестиції вам однозначно вигідні. Адже хитрий двічі програє.

Тижневий фінансовий гороскоп для Водоліїв (20 січня – 18 лютого)

Водоліям буде добре працювати. Він плануватиме витрати і значно перевищуватиме бюджет, бо розраховує на прострочення платежів підрядників. На жаль, цей місяць не обіцяє кокосів. Краще зосередитися на тому, що у вас є, а не дивитися далеко вперед.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Риб (19/02 – 20/03)

На рибу чекає приємний сюрприз. Іронією долі вам дістанеться досить великий спадок. Але не варто радіти передчасно. Мине багато часу, перш ніж ви зможете його повноцінно використовувати. Пам’ятайте про всі формальності, адже ця спадкова справа буде непростою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page