fbpx
життєві історії
Спадщина не принесла радості моїй родині. Справа в тому, що до переїзду ми жили на орендованій квартирі, а тут бабуся заповіла дружині приватний будинок, досить пристойний, в ньому жило кілька поколінь предків дружини. Тесть і теща в ньому господарі, а не ми, хоч і живемо окремо

Спадщина не принесла радості моїй родині.

Одружений я вже сім років, є дитина. Все було у нас добре, можна навіть сказати – ідеально, поки не переїхали жити в інше місто. На цьому наполягла дружина, а я погодився.

Справа в тому, що до переїзду ми жили на орендованій квартирі, а тут бабуся заповіла дружині приватний будинок, досить пристойний, в ньому жило кілька поколінь предків дружини.

Крім того, що тепер є своє житло, є ще і сад, і навіть маленький городик. Але проблема в тому, що тепер недалеко від нас живуть батьки дружини, які постійно втручаються в наше життя!

Насамперед, тесть став командувати, що потрібно оновити сад і посадити нові дерева. Я проти, тому що яблуні, хоч і старі, але ще нормально плодоносять, і дитині не доводиться купувати яблука, а якщо їх зрізати і посадити нові, то ще потрібно чекати врожаю кілька років.

Теща приходить під приводом допомогти дружині, але намагається все переробити по-своєму. Вже і ремонт запланувала, і внутрішні перегородки потрібно переробити. Мене ж напружує те, що дружина в усьому з ними погоджується, навіть не питаючи моєї думки!

Я розумію, що будинок її, але ж робити все доведеться мені, і, думаю, що раз ми родина, потрібно рахуватися з моєю думкою також.

дійшло вже до того, що днями дружина сказала, що її батьки хочуть, щоб у нас була ще дитина, поки вона все одно сидить без роботи, а вони будуть ходити допомагати.

Вперше ми посварилися, і я зрозумів, що дружина трохи інша, ніж я її собі уявляв раніше. Можливо, я просто ідеалізував, а може, не було стороннього впливу.

Дуже шкодую, то не продали цей будинок і не купили житло там, де жили раніше. Ще не пізно, але думаю, що батьки дружини не погодяться на це. А вона ж не стане їм перечити. Навіщо мені така спадщина, де я відчуваю себе щасливим? Як бути?..

Автор: Владислав

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page