fbpx
життєві історії
Спершу я помітила, що телефон Олега весь час був на беззвучному режимі. Згодом додалось те, що він шукав любий привід, лиш би не бути дома. – Чого ти нервуєш, Оксано! Я всі супермаркети об’їздив, у пошуках хороших знижок. Треба економити! А одного дня в мої двері подзвонили. – Ви Оксана? Є розмова!

Спершу я помітила, що телефон Олега весь час був на беззвучному режимі. Згодом додалось те, що він шукав любий привід, лиш би не бути дома. – Чого ти нервуєш, Оксано! Я всі супермаркети об’їздив, у пошуках хороших знижок. Треба економити! А одного дня в мої двері подзвонили. – Ви Оксана? Є розмова!

Десять років тому мій чоловік купив собі перший телефон. За всі роки він ніколи не відключав на ньому звук і не користувався беззвучним режимом, а недавно раптом почав. Неможливо до нього тепер додзвонитися. Це помітили не тільки родичі, а й друзі. Мені здалося, що тут щось недобре.

Потім я помітила розбіжності за часом. Чоловік почав часто ходити по магазинам. Заявив, що дружині потрібно допомагати по господарству. Олег став пропадати по кілька годин на день, а потім говорив, що їздив по супермаркетах в пошуках продуктів зі знижкою, щоб заощадити кілька гривень.

Потім відбулося найнеприємніше. Якось я набралася сміливості і взяла вночі його смартфон. Розблокувала вказівним пальцем чоловіка, а він навіть не ворухнувся. Не стала читати всю переписку, досить було кількох фраз.

Виявилося, що у чоловіка є коханка Ілона. До такого повороту подій я була не готова. Олег писав, що любить її, сумує і мріє скоріше опинитися поруч з нею. Мені доводилося ковтати сльози і читати любовні зізнання мого чоловіка до іншої жінки.

Повернула телефон на місце, випила валер’янки і вирішила спочатку заспокоїтися. З Олегом я поговорила лише через пару днів. Вирішили почекати, коли почнуться канікули і розлучитися, щоб не тривожити дітей під час навчального року. Чоловік спить на дивані, а я стала думати, що ж зі мною не так. Вирішила сходити до психолога. Пробачити чоловіка я не могла. Через пару днів в двері подзвонили. Переді мною стояв привабливий чоловік. Він був прекрасно одягнений, доглянутий, і від нього пахло дорогими парфумами.

– Ви Оксана? – сказав незнайомець.

– Так. А ви хто такий? – з подивом запитала я.

– Дивно, що ви не страшна. – сказав він.

– Чому ви вирішили, що я страшна? – з ще більшим подивом запитала я.

– Ось я б вам не зраджував! – відповів незнайомець. – Мене звуть Віктор, я чоловік Ілони, коханки вашого чоловіка.

Я була спантеличена. Віктор зрозумів всю абсурдність ситуації і став пояснювати, з якою метою прийшов.

– Знаю, що ми дорослі люди, і це виглядає дивно, але мені так важко. Ілона мені у всьому зізналася, а я не можу ні з ким про це поговорити.

Я запросила Віктора на кухню, налила чай і кілька годин ми розмовляли. Дивно, але мені теж стало легше. Мені було зрозуміло, що я не самотня. Потім ми домовилися, що ще зустрінемося. Минув місяць, і ми розлучилися. Було важко, важко, а підтримка розуміючої людини стала в пригоді. Ми з Віктором годинами спілкувалися по телефону.

Вирішила, що мені потрібен відпочинок і поїхала на море. Після повернення Віктор зустрів мене з трояндами. З того дня і почалися наші відносини. Ми вже три роки щасливі разом. А мій колишній розбігся з Ілоною через три місяці. Час від часу пише мені і питає, як справи. Зараз шкодує, що зруйнував нашу сім’ю. Тільки мені він більше не цікавий. У нас чудові стосунки з Віктором!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page