fbpx

Спеціально для вас: гарні новини до 2 березня включно, для наступних знаків Зодіаку. Меркурій у Водолії може бути стимулюючим транзитом, тож скористайтеся цією інноваційною комбінацією, щоб рухати своє життя вперед

Спеціально для вас: гарні новини до 2 березня включно, для наступних знаків Зодіаку. Меркурій у Водолії може бути стимулюючим транзитом, тож скористайтеся цією інноваційною комбінацією, щоб рухати своє життя вперед

Телець

Чого ви хочете досягти та дослідити в майбутньому? Трохи помрійте, оскільки Меркурій у Водолії. Ви можете побачити шлях до успіху в захопленому проєкті або любові, особливо якщо ваша правляча планета проходить через ваш улюблений знак зірки, Риби.

Чи розглядали ви потенційну перспективу чи проєкт? Ви здалеку милуєтеся чиєюсь роботою? Це буде сприятливий час для того, щоб ви розвивалися та спілкувалися з іншими. Завдяки планеті любові та мистецтва, бажання налагодити романтичні стосунки або, можливо, розпочати проєкт, піде добре.

Під час транзиту Меркурія у Водолії вам сподобається знайомство з новими людьми, і ви можете зустріти старих і нових друзів у цей новий період. Що справді добре, так це те, що у вас також є новий інтерес, і завдяки цьому новому інтересу ви знайдете багато людей, подібних до вас, які зосереджуються на цьому інтересі.

Це чудовий час для вас, тому що ви зустрінете багато нових людей, які змусять вас вібрувати. Але ви також захочете дивитися вперед, і щось багатообіцяюче буде керувати вашими кроками. Люди, яких ви зустрінете, надихнуть вас на вдосконалення та додадуть вам необхідної впевненості.

У будь-якому випадку, Меркурій у Водолії може бути стимулюючим транзитом, тож скористайтеся цією інноваційною комбінацією, щоб рухати своє життя вперед.

Близнюки

Цей період буде сприятливим і вдалим для вас, дорогі Близнюки. Для початку вам захочеться підзарядитися, але ваша відкритість до інших також буде сильною. Незалежно від того, чи це телепатичний зв’язок, яким ви ділитеся з другом, коханим або партнером, на якого ви можете покластися, ви будете неймовірно налаштовані.

І якщо хтось легко заводить друзів, то це ви, дорогі Близнюки, тому що ви один із найдружніших із усіх знаків зодіаку. Ви любите знайомитися з новими людьми, і навіть якщо ви засудите їх пізніше (ви Близнюки), вам сподобається спілкуватися з людьми, з якими ви ніколи раніше не проводили час.

Ви зустрінете людину, у якої є потенціал для довготривалих побачень, і навіть якщо ви не шукаєте найкращого друга, ви повинні вважати цю людину найкращим кандидатом на цю посаду. Ви відчуєте більшу схильність спілкуватися з людьми, заводити нові зв’язки та краще сприймати людей з усіх верств суспільства.

Правда про вас, дорогі Близнюки, полягає в тому, що ви часто цінуєте дружбу навіть більше, ніж романтичні стосунки, тому, якщо ви помітите потенційну людину під час транзиту Меркурія у Водолії, ви будете раді прийняти цю людину у своє життя.

Водолій

Ваша вроджена наполегливість окупається, тому не нехтуйте своїм розвитком. Чи хотіли б ви протягнути руку допомоги близькій вам людині? Зроби це. Незалежно від того, чи це розмова, чи зустріч, хтось із ваших близьких (навіть якщо це не брат чи сестра чи сусід) може підтримати вас із співчуттям і добротою та допомогти вам у ваших проєктах.

Якщо ви когось шукаєте, зірки вас підтримають. Ви закохалися в когось, кого зустріли в соціальних мережах або на роботі? Спонтанні енергії підвищують сектор спілкування, романтичний п’ятий дім любові та самовираження.

Деякі з вас можуть вирішити поекспериментувати зі своїми творчими навичками, що не менш захоплююче. З Меркурієм у Водолії ваші слова будуть сильнішими, ніж будь-коли.

У цей новий період у вас будуть проєкти, і вони, швидше за все, будуть успішними. З Меркурієм у Водолії ви познайомитеся з новими людьми на небі, які справді можуть допомогти та дати вам надію.

Друзі також важливі для вас, і це багато про що говорить, тому що ви багато пережили з деякими своїми друзями в минулому. Ви зрозуміли, що не всі дружні стосунки хороші і не всі хороші дружні стосунки тривають довго.

Новий спосіб мислення стає доступним і дає вам моменти звільнення. Отже, якщо був період, коли ви були застійними, цей транзит чудово допоможе вам вийти зі складної ситуації. Оскільки Меркурій пов’язаний із новинками, цей період може стати для вас періодом нових подій і нових проєктів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page