fbpx

Спілкуюся з однією своєю подругою і розумію, що і невістки бувають погані. Свекруха залишається із 13-річним молодшим сином в однокімнатній квартирі. Знайомиться з моєю подругою і приводить її до них із мамою жити. Починається вторгнення і подруга з чоловіком і мамою їдуть у приватний будинок, який дістався подруги від її батьків

Я завжди була на боці невісток. Самій дісталася не дуже добра свекруха, рятувало тільки те, що жили з чоловіком далеко, а зараз свекрухи вже немає. Але спілкуюся з однією своєю подругою і розумію, що і невістки бувають погані. Вона постійно скаржиться на свекруху, яка та нестерпна, і не помічає, що сама ще гірша.

Свекруха моєї знайомої мала нещасливу долю. Жила вона собі спокійно з чоловіком та двома синами, і ось, коли синам було 13 та 17 років відповідно, чоловік пішов до іншої. Пропонує синам піти з ним. І старший син таки йде, бо у тата велика зарплата, і тато йому все дозволяє. Свекруха залишається із 13-річним молодшим сином в однокімнатній квартирі.

Син виростає, отримує робочу спеціальність, грошей заробляє, як кіт наплакав, але мріє про дівчину і власну родину. Знайомиться з моєю подругою і приводить її до них із мамою жити. Мама не в захваті, їй доводиться спати на кухні. Невістка їй не подобається, мама це періодично висловлює, чим налаштовує мою подругу проти себе. Мама подруги отримує від роботи квартиру і віддає їй, хоч крім подруги в сім’ї є ще діти.

Подруга та її чоловік одружуються, народжується дитина, потім друга, і чоловік стає справжнім підкаблучником. Він радіє, що тепер вони живуть далеко від його мами, і мама не зможе до них часто їздити.

Маму подруги він возить щодня працювати і називає мамою. Подруга заробляє більше за нього і тягне на собі господарство та двох дітей. Він перебивається підробітками із маленькими зарплатнями.

Починається вторгнення і подруга з чоловіком і мамою їдуть у приватний будинок, який дістався подруги від її батьків. Там подруга каламутить воду, спілкується тільки зі своєю мамою, не спілкується зі свекрухою, чим дуже її засмучує. Онуки теж не хочуть спілкуватися зі свекрухою, у чому вгадується робота подруги.

Потім вона з мамою та дітьми кидає чоловіка і їде закордон під приводом того, що свекруха зробила їхнє життя у своєму будинку нестерпним. Чоловік повністю на боці подруги і переживає, що його мати образила його улюблену тещу.

Свекруха переживає, що син залишився сам, намагається висловити це невістці, але та лише пирхає у відповідь. Чоловік подруги з матір’ю врешті-решт практично не спілкується. Подруга, яка нібито шалено любила чоловіка і ревнувала його до кожного стовпа, спокійно живе за кордоном, працює віддалено, не бідує, повертатися не збирається, а свекруху всіляко ображає.

Але ж старенька залишилася одна. Синам вона не потрібна. Один за гроші продався татові та його новій дружині, інший за квартиру продався дружині та тещі. Рідна мати осторонь. Внуки знати бабусю не хочуть, навіть телефоном говорити не бажають з нею.

Я нічого не говорю подрузі, але як людина вона мені вже зовсім не подобається. Шкода її свекруху. Не дай Боже таку невістку.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page