fbpx
життєві історії
Спочатку у мене зі свекрами та зовицею були чудові стосунки, але коли пожили у них деякий час, взаємини в край зіпсувалися. Я не спілкувалася з родичами чоловіка два роки. Живемо ми зараз у своїй квартирі. Тепер свекруха Марія Остапівна хоче помиритися і завжди запрошує нас у гості і передає мені привіти. Ось скоро у них ювілей весілля. Мовляв, дуже хоче онуків

Спочатку у мене зі свекрами та зовицею були чудові стосунки, але коли пожили у них деякий час, взаємини в край зіпсувалися. Я не спілкувалася з родичами чоловіка два роки. Живемо ми зараз у своїй квартирі.

Мені було чудово весь цей час. Протягом цих двох років вітали один одного лише з днями народження та й то для “галочки”. Чоловік із мамою помирився рік тому, і вона йому дзвонила протягом цього року десь раз на місяць дізнатися, як справи.

Тепер свекруха Марія Остапівна хоче помиритися і завжди запрошує нас у гості і передає мені привіти. До цього два роки їй було на мене байдуже. Зараз дзвонить чоловікові майже щодня. Бачу, як старається налагодити стосунки зі мною всіма методами та питає постійно, коли будуть діти. Мовляв, дуже хоче онуків.

Мені ця ситуація не до душі, бо бачу, що це щиро. Після кожного дзвінка вона просить чоловіка щось допомогти їй. Постійно скаржиться життя, як тяжко зараз стало. Почала натякати, щоб ми взяли у майбутньому хрещеною сестру чоловіка. Злегка закинула цю тему. Я із зовицею намагалася спілкуватися, але взагалі немає спільних тем. Тільки й того, що обговорює інших людей.

А я навпаки цього не можу терпіти. Особливо чути це від людей, які самі нічого не вміють. Словом, ні про яку хресну мову не може бути. Але свекруха напирає як танк у своєму бажанні налагодити зі мною стосунки.

З одного боку розумію, що це мама чоловіка, але бачу її нещирість і це відштовхує від спілкування. Мені було так добре, коли вона теж не хотіла спілкуватися!

І ось у грудні запрошують до себе на річницю весілля. До цього я в гості не йшла, пояснювала роботою. Якщо не прийду цього разу, мабуть, буде образа на віки.

Але якщо прийду, вже телефонуватиме мені після зустрічі щодня, і думатиме, що у нас супер стосунки. Буде просити допомогу собі та зовиці, як було до нашого конфлікту. Якби спілкувалися на рівних, що ніхто нікому нічого не винен, то я була б готова підтримувати сухі стосунки.

Але Марія Остапівна з тих людей, які не дадуть нічого самі, але з інших вичавлюють на повну. Це і фінансова сторона (просила раніше грошей для зовиці на сукню, ми годували собаку сестри чоловіка, викликали таксі за наш рахунок, дарували дорогі подарунки).

Чоловікові ж вони не дали жодної копійки, весілля оплачували повністю мої батьки, хоч чоловік працює з 18 років.

От і міркую, чи йти на річницю до свекрів, і якщо так, то як поводитися, щоб мама Ігоря не подумала, що тепер може мені дзвонити у будь-яку хвилину дня і ночі?

Я, звичайно, можу і трубку не взяти або сухо відповісти, що зайнята, але вона дуже напориста і все одно гратиме хорошу свекруху, щоб отримати зиск. Чоловіка сказала, що хвилюється, що не зможе бачити у майбутньому онуків. Напевно, тому й хоче зі мною налагодити стосунки, щоб потім це питання не виникало.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.