fbpx
гороскоп
Спотикаються об щастя: ці два знаки Зодіаку вважаються найщасливішими. В будь-якій ситуації їх тримає за руку удача. Вони ніколи не будуть бідні або самотні. Як же пощастило тим, хто народився під цією зіркою

Спотикаються об щастя: ці два знаки Зодіаку вважаються найщасливішими. В будь-якій ситуації їх тримає за руку удача. Вони ніколи не будуть бідні або самотні. Як же пощастило тим, хто народився під цією зіркою.

Водолії і ще один знак Зодіаку повинні дякувати Всесвіту за всі дари.

Астрологи виділили два знаки Зодіаку, які вважаються головними улюбленцями долі – вони весь час “спотикаються” об щастя. Серед щасливчиків опинилися такі знаки Зодіаку, як: Леви й Водолії.

Астроексперти зазначають, що з дитинства Лев оточений турботою і увагою, тому цей знак Зодіаку протягом усього життя намагається перебувати в такій атмосфері. І у нього це виходить! Леви успішні на роботі та в особистому житті, їх обожнюють, ними захоплюються. Вони ніколи не будуть бідні або самотні. Як же пощастило тим, хто народився під цією зіркою.

Водолії, здається, в цьому житті змогли отримати везіння всього Всесвіту. Але це тільки здається на перший погляд. Все, що є у їхньому житті, – результат важкої праці. Вони самі кують своє щастя. Нічого їй на блюдечку не принесли. Їхній харизмі і силі волі можна тільки позаздрити. Але є одне “але” – надто вже вони злопам’ятні, іноді це їм не йде на користь.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page