fbpx

Старша сестра вже майже рік в Польщі. І ось Діна перестала відповідати на мої дзвінки, її ніби підмінили, а я не знаю, як тепер вчинити. Недавно, на початку минулого року, я теж вийшла заміж за військового. Сталося те, на що не чекав ніхто. Мої батьки подарували мені із чоловіком квартиру на весілля. Діна вже була у Польщі, поїхала до знайомої, яка запросила її у Варшаву на цей час. Не привітала мене з народженням малюка

Старша сестра вже майже рік в Польщі. І ось Діна перестала відповідати на мої дзвінки, її ніби підмінили, а я не знаю, як тепер вчинити.

Ми з моєю старшою сестрою завжди були досить близькі, хоча Діна старша за мене на цілих 10 років. У дитинстві вона була для мене прикладом для наслідування. Я хотіла у всьому бути схожою на неї! Одягатися як вона, робити такий самий макіяж і займатися тими самими справами, що й сестра.

Саме завдяки Діні я взялася за навчання та закінчила школу із золотою медаллю. Мені здавалося, що батьки пишаються нами однаково. Я ніколи не відчувала якоїсь конкуренції у нашій родині.

Я якраз закінчувала школу, коли Діна вийшла заміж. Вона переїхала в Київ, де знайшла престижну роботу. У неї почалося своє нове життя. І в ньому для мене стало мало місця.

Втім, я не відставала і не сумувала. Вступила до університету та почала жити у гуртожитку в нашому обласному центрі – в Полтаві. Ми спілкувалися телефоном, коли з’являвся вільний час.

Коли я випускалася з універу, Діна повідомила, що розлучається. Ділитись подробицями свого розлучення вона не захотіла. Знаю тільки, що за ці роки сестра досягла успіху в кар’єрному зростанні. Вона почала чудово заробляти, тому після розлучення без проблем орендувала нову квартиру з бездоганним ремонтом сама.

Зрідка я приїжджала до неї у гості в Київ, і ми непогано проводили час разом з Діною і моїм маленьким племінником. Хоча я відчувала, що ми дуже віддалилися одна від одної.

Недавно, на початку минулого року, я теж вийшла заміж за військового. Зараз мені 25, а моїй сестрі 35.

Вона, як і раніше, жила сама з дитиною і додому приїжджала дуже рідко. Мені здається, шлюб подіяв на неї деструктивно. І я боялася, що зі мною станеться та сама історія.

Але річ у тому, що я йшла під вінець вже при надії. Діна зраділа, коли дізналася, що теж стане тіткою. Я вірила, що поява малюка знову нас зблизить. Але сталося те, на що не чекав ніхто.

Мої батьки подарували мені із чоловіком квартиру на весілля. Виявилося, що вони все життя відкладали гроші, щоби купити ще одне житло. Планували віддати його під найм. Але моє весілля та дитинка змінили їхні плани.

Звісно, про це дізналася моя сестра, хоч на той момент Діна вже була у Польщі, поїхала до знайомої, яка запросила її у Варшаву на цей час. Після того, як вона дізналася від мене новину про квартиру, сестру начебто підмінили.

Недавно вона взагалі припинила відповідати на мої дзвінки. Не привітала мене з народженням малюка. Із батьками теж не спілкується. Якось вирішила набрати її із чужого номера. Так вона одразу відповіла! Але відразу кинула слухавку, почувши мій голос.

Я вже пів року з родиною живу у новій квартирі, але ми так і не говорили з Діною. Гадаю, вона образилася на те, що батьки купили мені нове житло саме мені.

З одного боку, я її розумію. Але з іншого… Ми ж сестри! Невже вона може просто порадіти за мене? Мама вважає, що Діна не права, але образилася серйозно. З її характером достукатися до неї буде важко.

Вона всього в житті досягла самостійно. У неї достатньо грошей, гарна робота і в Україні, і в Польщі вона добре зараз влаштована. Але, мабуть, їй хотілося б, щоб батьки дбали про неї так само, як і про мене.

Не знаю, що мені тепер робити і як загладити провину перед сестрою. Адже я не винна, що обставини склалися саме таким чином. Як знову порозумітися з сестрою? Адже я Діну дуже люблю.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page