fbpx
життєві історії
Старша сестра заздрить мені. Раніше з сестрою ми були як подружки. Поки росли завжди підтримували, ділилися всякими секретами, навіть багато про що не говорили мамі

Раніше з сестрою ми були як подружки. Різниця у віці три роки. Поки росли завжди підтримували, ділилися всякими секретами, навіть багато про що не говорили мамі.

Коли підросли стали разом ходити гуляти, були загальні подружки. А пізніше стали зустрічатися з хлопцями.

У Ліди не було постійного хлопця. Вічно їй що-небудь не подобалося, то шкарпетки не ті, то футболка пом’ята, то ще що-небудь.

Я познайомилася з Данилом. Він з друзями приїжджав до нас в село і багатьом відрізнявся від інших. Ми стали з ним зустрічатися. Потім я проводила його в армію, дочекалася.

Сестра казала навіщо мені його чекати, може він взагалі там і залишиться. Постійно налаштовувала проти.

А я на своєму:

– Дочекаюся, бо люблю.

– Ну-ну, чекай.

Я тоді не розуміла чому сестра, так говорила. Тоді Данило пішов з армії, влаштувався на роботу. Через рік ми одружилися. А через рік у нас появилася донечка. Жили не погано.

Через півроку Ліда теж вийшла заміж, також появилась дочка. Відносини з сестрою стали не ті.

Я їй дзвоню, а вона не відповідає. Так потихеньку ми і перестали спілкуватися. Іноді зустрічалися на якому-небудь святі у батьків і то, толком не розмовляли.

Тоді я вирішила запитати у подруг, що з нею сталося. Тоді вони мені і сказали, що вона просто заздрить мені.

– Звідки така інформація? Здивовано запитала я.

– А вона відкритим текстом це все говорить. Заміж вийшла за красивого, вірного, працьовитого. Все їй на блюдечку з блакитною облямівкою. Сказала одна з подруг.

Ліда шукала собі чоловіка схожого на мого. Ось і вийшла майже за першого зустрічного, щоб довести, що вона знайшла не гірше мого. Виходить вона в усі намагалася копіювати мене. Навіть зачіску зробила як у мене.

Після народження дочки сестри чоловік став погулювати від неї, тягнув гроші з дому. А потім і зовсім став піднімати на неї руку. Тоді вона з ним розлучилася.

Поїхала в інше місто, там познайомилася з чоловіком і стала жити вже своїм життям. І потихеньку у неї стало все налагоджуватися. Вона просто перестала копіювати мене.

Але, наші відносини з нею поки так і не стали як раніше.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

facebook