fbpx
життєві історії
Старшій сестрі, Марічці, дістався чоловік, мати якого була фанатом чистоти, домашньої їжі, прасування вручну сорочок і так далі. До всього цього Наталя Степанівна почала активно залучати і невістку. З ранку зайвий час не поспи, вставай на світанкове миття підлоги, в кафе ходити не можна – там не смачно, брудно і дорого, і, взагалі, сім’я – це, в першу чергу, будинок, а, значить, після роботи потрібно бігти туди і наводити лоск. Звичайно, це стосувалося тільки жіночої частини сім’ї, а чоловік може посидіти в барі з друзями, він істота соціальна, а дружина – домашня

В мене є дві знайомі, дві сестри. Ми дружимо з ними давно. Хочу розповісти їхню історію і попросити у вас поради.

Марічка і Оля – погодки, між ними різниця всього рік. Вони завжди разом, в школу їх батьки віддали в один клас, закінчили один університет, приблизно в один час вийшли заміж.

Ось тут і почалося найцікавіше. Сім’я, в якій виросли сестри – абсолютно звичайна у всьому, що стосується домашнього господарства. Мати прибирала і готувала, батько, героїчно вибивши килим у вихідний, решту дня відпочивав на дивані, сестри теж по можливості брали участь в домашніх справах.

Старшій сестрі, Марічці, дістався чоловік, мати якого була фанатом чистоти, домашньої їжі, прасування вручну сорочок і так далі. До всього цього Наталя Степанівна почала активно залучати і невістку. З ранку зайвий час не поспи, вставай на світанкове миття підлоги, в кафе ходити не можна – там не смачно, брудно і дорого, і, взагалі, сім’я – це, в першу чергу, будинок, а, значить, після роботи потрібно бігти туди і наводити лоск. Звичайно, це стосувалося тільки жіночої частини сім’ї, а чоловік може посидіти в барі з друзями, він істота соціальна, а дружина – домашня. Так триває і по сьогоднішній день.

В результаті молода дружина за рік стала зла, втомлена, постійно роздратована. Я і всі знайомі прото перестали впізнвати нашу Марічку!

Теперь про молодшу, Олю. Її нові родичі ставляться до побуту байдуже. Всі працюють, а сніданок-обід проходить в закладах громадського харчування. Підлоги не миються місяцями, одяг, в основному джинси та светри, гладити не треба. Зате в кожного – своє хобі, на яке витрачаються гроші і час, а свекруха говорить, що готувати прибирати їй не цікаво. Одним словом, Оля єдина, хто в цьому будинку підтримує чистоту.

Обох сестер не влаштовує їх нове життя (а обидві вони переїхали жити до чоловіків), але і помінятися місцями вони б не хотіли. Ось і що їм порадити?

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook