fbpx
гороскоп
Стрільцям гроші “з неба”, а ось Овнам варто бути на “чику”: гороскоп від відомої астрологині для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 25 линя

Стрільцям гроші “з неба”, а ось Овнам варто бути на “чику”: гороскоп від відомої астрологині для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 25 линя

Овни можуть бути ошуканими, їм треба бути на “чику”. Стрільців будуть щасливі у фінансовому плані, вони отримають велику суму.

Тарологиня та прогнозистка Ольга Соломко склала гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 липня. Дізнайтеся, що підготував Всесвіт саме для вас.

Овен

Сьогодні потрібно бути більш уважними, особливо у питаннях безпеки, як власної, так і суспільної, як фінансової, так і майнової. Рекомендується обережно ставитися до різних сумнівних пропозицій, хоч і дуже привабливих.

Телець

Попри те, що у вас зазвичай дуже активні понеділки, цей день буде якимось занадто розслабленим, навіть нудним. Але це чудова можливість зібратися з думками і прийняти дуже важливе рішення, а може, навіть зробити відкриття.

Близнюки

Дуже напружений ранок, ви маєте встигнути зробити чимало справ, тож будете поспішати і брати на себе набагато більше, ніж можете впоратися. Втім, навіть ближче до вечора вам не вдасться відпочити.

Рак

Настрій у вас сьогодні буде надзвичайно романтичний, тим більше, що для цього є всі підстави – навколо вас натовпами ходять прихильники і подають неоднозначні знаки уваги, тож у вас є можливість пережити бурхливий роман.

Лев

Не поспішайте одразу виконувати все, що запланували самі, чи те, що вам доручили, оскільки може з’ясуватися, що ваша робота буде нікому не потрібна. Тому краще сто разів подумати, довго готуватися, уточнювати та з’ясувати доцільність.

Діва

Ваші фантазії сьогодні можуть дещо затьмарити розум. Вам все навколо здаватиметься зовсім не таким, яким є насправді, та ще й зовні хтось може “допомогти”, і ви зовсім втратите голову.

Терези

Не дуже поспішайте інтенсивно впрягатися в роботу, адже сьогодні роботи буде не дуже багато, тож у вас є можливість перенести всі завдання на потім, натомість присвятити час собі та відпочинку.

Скорпіон

Розумова діяльність сьогодні буде особливо інтенсивною, у вас буде дуже багато різної інтелектуальної роботи типу аналізу даних, підрахунку доходів та збитків, бухгалтерських розрахунків.

Стрілець

Прийшов час зайнятися бізнесом або щось успішно продати, бо сьогодні ви можете виручити гарні гроші за все, що б не пропонували. Ваша переконливість сьогодні здатна на дива, і ваші клієнти чи покупці готові вам навіть переплачувати.

Козеріг

Не дуже ви сьогодні налаштовані на працю, віддаєте перевагу розслабленому проведенню часу, займаєтесь чим завгодно, аби тільки не працювати. Словом, прокрастинація розквітає буйним цвітом.

Водолій

Зосередженість на одному єдиному важливому питанні дасть вам змогу завершити одну дуже давню історію і нарешті поставити крапку. Але для цього, можливо, доведеться посидіти цілий день у самотності.

Риби

Сімейні питання змушують вас відкласти всі справи і зайнятися родинними питаннями. Приміром, влаштовуєте кудись дітей, піклуєтесь про батьків чи вирішуєте питання далеких родичів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua