fbpx
життєві історії
Стримувало лише те, що Максим свого житла не мав. Як він розказував, коли розлучався з колишньою, все їй з барського плеча віддав. Чекати і довго думати не було як, адже роки летять, ще пару років і п’ятдесятку розміняю. Тому й запросила Максима разом жити. А скільки того життя, а так буде хоч комусь пожалітися, хоч до когось притулитися. Та не минуло й місяця, як я сильно пожаліла про цей вчинок

Стримувало лише те, що Максим свого житла не мав. Як він розказував, коли розлучався з колишньою, все їй з барського плеча віддав. Чекати і довго думати не було як, адже роки летять, ще пару років і п’ятдесятку розміняю. Тому й запросила Максима разом жити. А скільки того життя, а так буде хоч комусь пожалітися, хоч до когось притулитися. Та не минуло й місяця, як я сильно пожаліла про цей вчинок.

Наді на той час було вже 47 років, вже пішов 8 рік, як вона жила одна, без чоловіка, та й особливого бажання на це не було. 8 років тому вона зустрічалася з одним, зі своїм колегою, з яким разом працювали в редакції. Вона хотіла сім’ю, дітей, якогось затишку і чоловічої опори, ну а Андрію все це потрібно не було. А навіщо? Що хотів, те отримував, їсти Надя йому постійно приносила, одружуватися з нею потреби не було. Як говоритися, отримував від неї все, що потрібно, та й кінець на цьому.

Надя жінка мудра, через рік таких відносин, розірвала зв’язок з Андрієм. Вирішила, що краще буде одна.

Та тільки роки біжать, жінка не молодіє, навпаки – старіє. Час від часу, прийшовши з роботи, хочеться з кимось заговорити, схилитися на плече. Зрештою хочеться хоча б посміхнутися комусь. Але ж нікому, хіба що коту Мурчику. Навіть Мурчик, і той втомився від Наді. Чекав тільки щоб корми дала, а потім йшов на кухню на своє улюблене місце біля батареї, залишаючи Надію в гордій самоті.

І ось одного разу подруга Надії порадила їй сайт для знайомств. Розповіла, що там зустріла свого чоловіка, з яким у шлюбі ось уже два роки. Вирішила і Надя ризикнути. А раптом там її принц на білому мерседесі чекає.

І ось познайомилася там вона з Максимом. Чоловік, 51 рік, розлучений, дітей немає. Займається різного роду ремонтами, так на життя заробляє. Досить приємний, є з ним про що поговорити і ввічливий. Чому б ні? Та тільки немає свого житла, дружині колишній залишив.

Вирішила Надя зустрітися з Максимом, сподобалися один одному. Пару таких зустрічей і подумала Надя, що непогано б жити разом. Дивись, Максим допоможе їй з ремонтом, та й рука чоловіча в будинку завжди потрібна. Максим же відразу погодився.

Не минуло й місяця, як Надя пошкодувала про свою затію. Переїхавши до Наді Максим проявив себе не кращим чином. Мало того, що нічого не хотів робити по дому, апелюючи тим, що житло не його, він не збирається на когось працювати, так ще й грошей майже ні на що не давав.

Наді доводилося самій платити комуналку і за продукти. З роботи пізно ввечері повертався “веселий”. Надію це зовсім не тішило, тільки життя собі ускладнила. Вирішила вигнати Максима і більше з чоловіками не зв’язуватися.

А хтось із вас зустрічався з чоловіками, з якими познайомилися в інтернеті? Як все закінчилось?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!