fbpx

“Сусідів” пообіцяли покарати: всі подробиці онлайн-зустріч Байдена з іншими світовими лідерами

“Сусідів” пообіцяли покарати: всі подробиці онлайн-зустріч Байдена з іншими світовими лідерами

Президент США Джо Байден провів зустріч зі світовими лідерами, під час якої засудив вчинки Росії в Україні. Також Росію пообіцяли притягти до відповідальності, зокрема перед Міжнародним кримінальним судом.

Лідери також висловили колективну відданість суверенітету та територіальній цілісності України. Про це повідомляє пресслужба прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Байден поговорив із лідерами Великобританії, Франції, Канади, Німеччини, Італії, Польщі, Румунії, Японії, Європейської комісії, Європейської ради та НАТО про свої колективні зусилля в ситуації в Україні та основні кроки, які союзники мають зробити для ефективної підтримки України.

Світові лідери визнали, що дуже важливо продовжувати надавати фінансову підтримку Україні так, щоб задовольнити її основні потреби та швидко адаптуватися до ситуації, що змінюється в країні, особливо щодо продовольчої безпеки та гуманітарної допомоги.

Також прем’єр-міністр Канади Трюдо наголосив на силі і єдності Північноатлантичного альянсу. Лідери домовилися про загальний підхід до підтримки України, що вступає у нову фазу війни, та вказали, що продовжать тісну координацію.

Все буде Україна!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page