fbpx
гороскоп
“Сусіди” зрозуміють, що Україна їм не “по зубах” і почнуть діяти інакше: відомий астролог попереджає про небезпеку з їх боку, яку треба оминути за будь-яку ціну!

“Сусіди” зрозуміють, що Україна їм не “по зубах” і почнуть діяти інакше: відомий астролог попереджає про небезпеку з їх боку, яку треба оминути за будь-яку ціну!

Росія в останній місяць літа почне зазнавати поразки у війні проти України – ситуація на фронті зміниться на користь ЗСУ. Бог війни Марс перестане благоволити “сусідам”.

Про це повідомив астролог Дмитро Уранус. За його підрахунками, наприкінці липня та на початку серпня Марс вступить у поєднання з Місячним Вузлом та Ураном у Тельці.

“Це дуже рідкісний та історичний аспект, який буває 1 раз на 167 років! Останній раз такий аспект був у травні 1855 року, коли союзні війська висадили десант у Керчі і почали наступ на Севастополь. Після такого аспекту протягом кількох місяців прискорилася військова поразка Росії у кримській війні, і у вересні 1855 року відбулося падіння Севастополя”, – зазначив астролог.

Уранус додав, що з серпня 2022 року певною мірою подібні події знову повторяться в історії Росії. Країна окупантів восени, швидше за все, запросить переговори та запропонують Україні якісь мирні угоди. Але це для нас вкрай погано, оскільки через 9-10 років розпочнеться нова війна з Росією, ще гірша.

А ще астролог повідомив, що з серпня по листопад ЗСУ можуть звільнити Донбас. У районі листопада-грудня наші мужні захисники можуть звільнити південь, Херсонську область та розпочати процес підготовки до звільнення Криму у зиму 2022-2023 років.

Нехай Господь береже кожного нашого захисника та захисницю, і всю нашу неньку Україну!

Фото – скріншот