fbpx
Економіка
Суслов розповів, хто виграв від націоналізації ПриватБанку

Екс-міністр вважає, що держава надала послугу, викупивши борги банку майже в 150 мільярдів гривень

Колишній міністр фінансів Віктор Суслов вважає, що націоналізація ПриватБанку була вигідна найбільше олігархам і власникам банку. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу NewsOne.

Екс-міністр вважає, що держава надала послугу власникам ПриватБанку, викупивши борги банку майже в 150 мільярдів гривень.

“Націоналізація ПриватБанку – це в інтересах олігархату і самих власників банку. Якщо держава, по суті, викупила борги банку на суму 148 мільярдів гривень і зобов’язалася покрити їх за державний рахунок, то в цьому вкрай зацікавлені власники. Олігархи виграли від такої націоналізації. Всі борги будуть оплачені емісією НБУ, що і підтвердив міністр фінансів”, – вказав екс-голова Мінфіну.

Нагадаємо, 18 грудня уряд націоналізував ПАТ “ПриватБанк”. Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ “ПриватБанк” та гарантує безперебійне функціонування цієї установи і збереження коштів клієнтів.

Прийняте рішення пояснили необхідністю, оскільки банк перебував у складному становищі. Міжнародні фінансові інституції підтримали це рішення.

Читайте також: “Приватбанк” переходить у власність держави

Джерело

Related Post