fbpx
життєві історії
Свекруха: «А коли ти вже свою квартиру на мого сина перепишеш? Чоловік в будинок повинен бути господарем у всьому?»

З чоловіком я познайомилася через інтернет. Відносини у нас дуже швидко закрутилися, закохалися в один одного і ось я не встигла обернутися, як він запропонував зв нього заміж вийти.

Я погодилася. Почали жити разом. У мене була своя квартира, яку подарували батьки на 25 років. Джерело

Чоловік спочатку соромився сильно через те, що буде жити у мене, говорив що йому не зручно перед моїми батьками, мовляв я такий сякий без свого кутка за душею і прилип до дружини.

Але я йому говорила що це все дурниці, в будь-якому випадку треба працювати разом і заробляти на нову квартиру, щоб розширюватися. Жили ми з ним душа в душу. Але була одна невелика проблема – ім’я їй – Галина Павлівна, це моя свекруха.

Ось саме з нею у мене не склалися стосунки з нашого першого знайомства. Вона намагалася мене постійно присоромити перед чоловіком, а бувало і принизити.

Читайте також: – Слухай, але ж матір’ю тобі вона була непоганою. Годувала, любила, ростила, як могла. У тебе, в принципі, було все, що потрібно для життя

Коли вона приходила до нас додому, то починала говорити що я погана господиня «Ну Олено, ти даєш, підлоги вже рік чи в квартирі не мила? Та вже господиня попалася мені в невістки… нікудишня. А це че у вас? Дивись підлога яка ж чорна – нероба » «І шо ти приготувала? Посоромилася б таке взагалі на стіл ставити! Іди в унітаз вилий це, я тебе навчу нормальний суп готувати .. жах »

І ось так було постійно, хоча готувала я смачно, чоловікові подобалося і порядок в будинку завжди підтримувала. Абсолютно не розумію заради чого вона таке говорила. Але це ще добре.

Одного разу прийшовши до нас додому вона заявляє: «Олено, а коли ти вже свою квартиру на мого сина перепишеш? Чоловік в будинок повинен бути господарем у всьому. А то це так не правильно виходить »- каже з усмішкою свекруха.

Я їй спробувала пояснити, що квартира взагалі оформлена на моїх батьків, а не на мене, але вона мене навіть не слухала, продовжувала далі гнути свою палицю, що то стверджуючи про те, що чоловік найголовніше жінки в родині.

Тут моєму терпінню прийшов кінець, я втомилася вислухати її нахабне і хамське ставлення до себе, встала з-за столу і з криком показала їй шлях до виходу.

Вона вилупила очі і встала в позу, почала теж кричати на мене. Я взяла її за шкірку і відтягла до порогу. Чоловік сидів з відвислою щелепою і спостерігав за всім, що відбувається.

Свекруха пішла, продовжуючи крити мене лайкою на весь під’їзд.

facebook