Свекруха біля мене нічого не казала, тільки зиркала підозріло, а коли настав час їй їхати додому, вона попросила Володю, щоб той її провів. Чоловік прийшов десь через пів годинки, хоча зупинка від нас ходьби, хвилинки чотири. Виявляється, свекрушенька сильно не задоволена тим, що в такий важкий час моя мама знов їде відпочивати, тільки цього разу ми купили їй тур в Польщу, ще й без дітей. – То рідній мамі ти відмовляєш, а тещі найдорожчий тур оплатили. Не чекала я такого від тебе, ой не чекала Володю

Свекруха біля мене нічого не казала, тільки зиркала підозріло, а коли настав час їй їхати додому, вона попросила Володю, щоб той її провів.

Чоловік прийшов десь через пів годинки, хоча зупинка від нас ходьби, хвилинки чотири. Виявляється, свекрушенька сильно не задоволена тим, що в такий важкий час моя мама знов їде відпочивати, тільки цього разу ми купили їй тур в Польщу, ще й без дітей.

– То рідній мамі ти відмовляєш, а тещі найдорожчий тур оплатили. Не чекала я такого від тебе, ой не чекала Володю.

Ми з чоловіком живемо окремо від батьків в трикімнатній квартирі.

Після двох років шлюбу Боженька подарував нам одразу ж двох діток. Це було неймовірне щастя. Ми з нетерпінням чекали наших малюків. На світ з’явилася першою Анна- Марія, а через декілька хвилин і Богданчик.

Незважаючи на те, що в нас з чоловіком сімейний бізнес, Володя відгородив мене від усіх справ.

Я також вдячна і йому, бо на останніх місяцях Володя взяв собі помічника на фірму і багато часу проводив зі мною, а потім з новонародженими.

Багато часу приділяла нам і моя мама. Хоча жила вона на той час в годині їзди від нас, та була частим “гостем”.

Мамі я довіряла, вона в мене ще молода і рухлива. Свекрусі на той час було вже за шістдесят і хоча здоров’я було, але сильно вона не рвалася нам допомагати, а я й не наполягала.

Коли діткам виповнилося три з половиною, ми влаштували їх в садочок. Звісно, там дітки часто хворіють, тому завжди мав бути хтось на підмозі. Таким чином моя мама стала для нас, свого роду, нянею.

Я навіть вийшла на роботу, щоб дохід сім’ї збільшився. І взагалі, я дуже хотіла вийти в люди.

Своїй мамі за те, що вона доглядала онуків, ми з чоловіком платили. І нам і їй було добре. Мама на той час працювала, але розрахувалася, бо ми платили в рази більше. Як-не-як, а це двоє дітей – не легко.

Коли Анні-Марії і Богданчику виповнилося п’ять років бабуся з дідусем з ними навіть поїхали на відпочинок на море до Туреччини. І батьки щасливі, і ми, і діти.

Не задоволеною була тільки свекруха. Бо як то так, її синок оплачує тещі путівку, а не їй. Але раніше вона просто обурювалася, але нічого не говорила.

Вже декілька років діти нікуди не їздили, бо була корона, а потім і повномасштабне.

Чоловік не мав змоги їхати, а я сама хотіла вже перезарядки, тому взяла дітей і полетіла в Єгипет. Мама в той час поїхати з нами не могла, бо тато загримів в стаціонар з ногою.

По приїзду мама як і завжди, багато допомагала нам з дітьми. Як не крути, а то вже школа, гуртки, і на це йде багато часу.
Ось ми й подумали, що окрім зарплатні організуємо моїм батькам і відпочинок.

Цього року ми зупинились на Польщі. Мама завжди мріяла відвідати цю країну, ось і настав час.

Путівки ми придбали на перші числа грудня.

І все б нічого, та якимось дивом про це дізналася і моя свекруха.

В неділю вона на диво прийшла в гості до онуків не з пустими руками.

Трохи поговоривши з ними, сіла на кухні попити чаю з тістечками, але при мені нічого не говорила. Я поводилась ніби нічого й не сталося.

І лише коли прийшов час проводжати її до зупинки (ми завжди з чоловіком робили це вдвох), Віра Василівна попросила мене залишитися дома, бо вона має сказати сину декілька слів.

Я відразу ж відчула щось неладне і чуття мене не підвело.

– Мама дуже образилася, бо чого це сваха зі сватом їде відпочивати за наші кошти, а вони з татом ні.

– А нічого, що відколи її онуки з’явилися на світ, її сваха в нас і днювала і ночувала? То тоді їй все підходило? Тільки тепер Польща поперек горла стала?

Чоловік мій мудрий, тому мамі сво0й все роз’яснив, хоча вона все сама прекрасно знає.

Але наскільки я знаю, затаїла вона на мене і на моїх батьків образу.

Та нехай там…

А ви б як реагувала на такі “протести” свекрухи?

Автор – Наталя У

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube