fbpx

Свекруха дочці на день народження на 12 років подарувала 100 гривень. Люди, 100 гривень! Дитині, яка збирає гроші на айфон, і вся рідня про це знає. Свекруха суддею була, я знаю, яка приблизно у неї пенсія. Зате замовила, щоб я приготувала кролика, паштет з качки і “Наполеон” не з магазину – це її улюблені страви. Моя мама Міланці 2000 гривень подарувала

Минулими вихідними ми скромно відсвяткували день народження нашої єдиної донечки Міланки, дитині 12 років виповнилося. так я досі відійти не можу, чесно вам скажу.

Попри те, що в Україні такі події, ми все ж вирішили подарувати Міланці свято, адже радощі в житті мають бути. святкувати вирішили вдома, покликати найближчих родичів. Навіть свекруха Марта Василівна, яка після свого другого вдалого заміжжя переїхала жити в столицю. Ми ж мешкаємо у Вінниці.

Наступного дня після родинних посиденьок ми пообіцяли Міланці дати грошей, щоб вона запросила кількох друзів. Ось на такому плані й визначилися, я і приступила до готування.

Але ось саме свято пішло дещо неочікувано і принесло не тільки позитивні емоції. І все через маму чоловіка.

Справа в тому, що свекруха дочці на день народження на 12 років подарувала 100 гривень! Люди, 100 гривень! Дитині, яка збирає гроші на айфон, і вся рідня про це знає.

Свекруха суддею була, я знаю, яка приблизно у неї пенсія. Зовсім совісті немає, навіть чоловік хі мною погодився тихенько.

Зате Марта Василівна замовила, щоб я приготувала кролика, паштет з качки і “Наполеон” не з магазину – це її улюблені страви. І я приготувала!

Зате моя мама Міланці 2000 гривень подарувала. І меню не замовляла. От вам і все.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page