fbpx
життєві історії
Свекруха: «Дружина сидить з дітьми і не може вирішувати, куди витрачати гроші сім’ї!»

У родині Ольги і Ігоря було все як у людей. Квартира в іпотеку, машина, яка б вимагала в заміні.

Ольга виховувала дітей, близнят 4 років, вдома. Батьки вирішили не віддавати в дитячий сад крихіток.

А Ігор заробляв гроші. На квартиру, їжу і одяг. Навіть вдавалося щось відкладати на відпустку і нову машину.

Одного разу прийшла свекруха і попросила грошей. Не собі, а молодшому брату чоловіка.

Брат цей відкривав новий бізнес і йому терміново потрібно було ще 50  тисяч – саме цієї суми не вистачало для запуску.

Ігор вислухав матір, подумав день і віддав всій накопичення братові. Ольга влаштувала скандал, але Ігор був непохитний – брату треба допомогти.

Через 4 місяці, під самий Новий рік, молодший брат-бізнесмен приніс подарунок Ігорю і Ольги – він прогорів, закрив бізнес і грошей у нього тепер просто не було.

Ольга не стрималася і нагадував чоловікові, що, мовляв вона говорила – «Не давай». Ігор визнав свою неправоту, і подружжя начебто помирилися, хоч і залишилися без накопичень.

Але проблеми тільки починалися.

У лютому Ігоря скоротили. Виплатили 3 місячних зарплати без бонусів і відправили на всі чотири сторони. Це б серйозний удар по сімейному бюджету.

Ольга прийшла до свекрухи і попросила допомоги. Хоча б 10 тисяч гривень. Але свекруха відмовила в проханні, посилаючись на відсутність грошей.

Читайте також: Він знав, що це не його рідний син, але терпів і все прощав, бо любив, любив неймовірно

Ольга помітила, що ще в січні свекруха хвалилася тим, що ось-ось купить нову машину. Машини нової немає, а куди тоді гроші поділися?

Свекруха пішла від прямої відповіді. Через тиждень Ольга дізналася, що мама чоловіка купила собі нову машину.

Коли Ольга побачила свекруха наступного разу, вона запитала: “Як же так, коли треба було молодшому братові допомогти, Ігор віддав наші гроші на машину! А як допомогти рідному синові, так ви купили машину, а синові не допомогли? »

Свекруха міцно образилася на невістку за такі слова і в той вечір жінки сильно посварилися.

Ігор довго шукала роботу і грошей стало зовсім не вистачати. Ольга вже хотіла сама вийти на роботу, але чоловік заборонив їй це робити.

Мовляв, тобі зараз будуть мало платити, а дітей ще дитячий сад влаштувати треба буде. Загалом, багато клопоту, та хіба вигоди. А свекруха не готова була займатися онуками цілий день.

Справа дійшла до того, що довелося подружжю продати свою стару машину. І тепер Ігор катався на співбесіди на маршрутці і метро.

Все в кінцевому підсумку закінчується. Чорна смуга змінилася білою і в родині Ольги і Ігоря. Нова робота чоловіка – гарний настрій у дружини.

Минуло півроку. Все стало відновлюватися в фінансах і в загальному у подружжя. І тут знову мати чоловіка прийшла в гості.

Ігор в цей час тільки їхав з роботи, і розмова між свекрухою та невісткою не вийшла.

Дізнавшись, що мати Ігоря знову прийшла просити грошей для молодшого брата чоловіка, Ольга сказала тверде “Ні”.

Свекруха помітила, що вирішує не вона, а Ігор. «Взагалі-то гроші ці наші, сімейні. І вирішувати ми будемо разом »- наполегливо мовила Анна.

У відповідь свекруха зауважила, що гроші заробляє тільки Ігор, а не вона. Тому і вирішувати по грошах буде Ігор без дружини.

Ольгу просто переповнювало обурення. Перебувати вдома більше не було сил. Вона одяглася і вийшла з квартири, залишивши дітей на піклування свекрухи – закрила квартиру на ключ.

В сльозах і в дуже поганому настрої Ольга поїхала переночувати до єдиною залишилася подрузі.

Ігор же знову віддав гроші молодшому братові . І довго намагався помиритися з Ольгою.

Йому це вдалося, але через півроку все одно було розлучення. За рішенням суду діти залишилися з мамою. І свекруха бачила онуків тільки коли вони були у батька. Тобто кожні другі вихідні.

А Ольга знайшла роботу, влаштувала дітей в дитячий сад. А через два роки вийшла заміж.

Тепер у Ольги вже троє дітей, і немає проблем з грошима і родичами чоловіка.

facebook