fbpx

Свекруха дуже непосидюча, любить смачно їсти і всілякі екскурсії. Чесно кажучи, я взагалі не хочу щоб з нами на відпочинок їхала мама чоловіка, але вже нічого не вдієш, будуть у мене Карпати зі свекрухою. Але тепер я весь час  думаю, як все організувати так, щоб грошей на Тамару Василівну менше витратити. Одружені ми з Мишком всього два роки, купили квартиру, платимо іпотеку. Так вийшло, що цього року поїмо у відпустку в Карпати свекрухою, і мені ця ідея щиро кажучи, дуже так собі. Бо вже плавали, знаємо. Свіжа у пам’яті ще минулорічна історія. Моя свекруха може сказати: “Ти сьогодні виглядаєш не надто привабливо, донечко, не доспала чи не щось з’їла?” Але чоловік сказав, що тут без варіантів – маму беремо з собою

Чесно кажучи, я взагалі не хочу щоб з нами на відпочинок їхала мама чоловіка, але вже нічого не вдієш, будуть у мене Карпати зі свекрухою. Але тепер я весь час  думаю, як все організувати так, щоб грошей на Тамару Василівну менше витратити.

Одружені ми з Мишком всього два роки, купили квартиру, платимо іпотеку. Так вийшло, що цього року поїмо у відпустку в Карпати свекрухою, і мені ця ідея щиро кажучи, дуже так собі. Бо вже плавали, знаємо. Свіжа у пам’яті ще минулорічна історія.

Взаємини з Тамарою Василівною спочатку були добрими, але після спільної поїздки минулого року на відпочинок зіпсувалися, так вже вийшло. Думаю, тут є і моя вина. Свекруха як дитина дуже через все переймалася і хвилювалася, а я не згладжувала конфлікти.

Зараз я багато чого усвідомила, і вважаю, що маю відчувати до неї повагу та співчуття. І справді, як тільки вона бачить, що я йду до неї з добром, одразу добрішає і заспокоюється.

Насправді у Тамари Василівни складна доля, її можна пожаліти і, щиро кажучи, раз на кілька місяців подарувати їй відпочинок можна. Думаю, вся справа в мені, бо я не вмію спілкуватися з людьми “сільського” типу, мені оце простяцьке спілкування не підходить.

Ви не повірите, але моя свекруха може сказати: “Ти сьогодні виглядаєш не надто привабливо, донечко, не доспала чи не щось з’їла?”

Що правда, останнім часом наші стосунки з Тамарою Василівною покращилися, ми з нею спілкуємося, але відпочивати з нею разом ще раз я аж ніяк не планувала.

Але чоловік сказав, що тут без варіантів – маму беремо з собою. І от я дуже переживаю, що це додаткові втратити, свекруха дуже непосидюча, любить смачно їсти і всілякі екскурсії.

І от я не знаю, як краще все це організувати. Краще взяти два окремі номери в готелі з харчуванням, чи жити в апартаментах і постійно зустрічатися на кухні?

Поїхати в більш глуху спокійну місцевість, де не буде багато пропозицій і Тамара Василівна просто не зможе витрачати багато грошей на всілякі розваги? Але тоді їй буде нудно і прийдеться щось вигадувати нам самим.

Думаю, треба дуже грамотно спланувати відпочинок, щоб і мама не сумувала і чоловік не втомлювався від поїздок за кермом.

Але в цілому, я не можу змиритися, що нормального відпочинку не буде, мені взагалі не дуже хочеться і їхати. Що порадите в моїй ситуації? Буду вдячна за будь-які думки.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено

You cannot copy content of this page