fbpx

Свекруха Галина Іванівна була проти нашого з чоловіком шлюбу відпочатку. Мало того, що він молодший за мене на 8 років, так ще я розлучена з донькою від першого шлюбу. Після народження нашої спільної дитини стало зовсім нестерпно. Почала часто заходити у гості без потреби та запрошень. Хоча б солодощі потрібно приносити обом. Вимагала від нього, щоб він прийшов і забрав подарунок. «Ти добрий хлопчик, і я бажаю тобі знайти пару, гідну тебе, а не так, як твій батько». «А ти безбатченка»

Свекруха Галина Іванівна була проти нашого з чоловіком шлюбу відпочатку. Мало того, що він молодший за мене на 8 років, так ще я розлучена з донькою від першого шлюбу.

Я не будувала ілюзій щодо того, що мені зрадіють його батьки, навіть не розглядала заміжжя, але Слава довго й наполегливо доглядав мене. З моєю донькою він швидко знайшов спільну мову.

Не розповідатиму про невдоволення свекрухи, постійні закиди та конфлікти. Було тяжко, але після народження нашої спільної дитини стало зовсім нестерпно.

Якщо раніше свекруха тільки дзвонила, рідко відвідуючи нас, то тепер почала часто заходити у гості без потреби та запрошень. При цьому вона завжди щось приносила своєму онуку, а моєї доньки для неї ніби не існувало.

Коли дитина заговорювала з нею, Славина мати її просто ігнорувала, начебто вона порожнє місце. Дівчинці 11 років і вона чудово все розуміє.

Чоловік неодноразово натякав своїй мамі, що обоє – діти, і хоча б солодощі потрібно приносити обом. Але свекруха ніби не чула його, а коли свекор подарував на День народження моїй доньці подарунок, свекруха влаштувала грандіозну сцену. Навіть вимагала від нього, щоб він прийшов і забрав подарунок.

Нещодавно Галина Іванівна прийшла в гості, сіла біля нашого сина і сказала: «Ти добрий хлопчик, і я бажаю тобі знайти пару, гідну тебе, а не так, як твій батько». Ми розуміємо, що сказано це було для нас, адже дворічна дитина нічого не може зрозуміти з її слів. І відразу повертаючись до дочки, каже: «А ти безбатченка». Дочка розплакалася, а чоловік вказав мамі на двері.

Я цього разу не стала мовчати і поставила ультиматум – чи його мати, чи сім’я! Я розумію, що це жорстоко по відношенню до чоловіка, але терпіти таку поведінку дорослої жінки я більше не маю наміру.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page