fbpx

Свекруха готова навіть борг за Дмитра оплатити, лиш би я його пробачила і дозволила зустрічатися з дітьми, але я не можу переступити через себе. Одного суботнього ранку я прокинулась, а ні чоловіка, ні його речей – не було. Дмитро навіть з дітьми не попрощався. Я всіх рідних і знайомих обдзвонила, поки від нього не прийшло повідомлення. “Я знаю, ти ніколи мене не пробачиш, але мені потрібно побути на самоті”. Я почала розпитувати, чи хтось знає, що відбувається, а виявилося, він по вуха у боргах

Я потрапила в дуже неприємну ситуацію. Спочатку мене покинув чоловік, залишивши одну з маленькими дітьми, ще й придачу в боргах. А через рік він захотів побачити своїх нащадків і несе себе так, ніби він цар. Я ж хочу, щоб Дмитро ніколи не бачив моїх дітей. Він на це не заслуговує.

Мій чоловік Дмитро зібрав речі одного “прекрасного” дня і покинув будинок, мене і дітей. Після року сплати боргів він заявив, що хоче відновити стосунки з дітьми. Я проти, свекруха за.

Я справді не очікувала, що чоловік покине мене, будинок і всю сім’ю. Я не кажу, що у нас був зразковий шлюб. Звичайно, ми іноді сперечалися, як і всі. Але одного суботнього ранку я прокинулася, а його речей не було вдома.

Пішов серед ночі, навіть з дітьми не попрощався. Спочатку я хвилювалася за нього, але потім він написав мені повідомлення, і я розлютилася.

– Я знаю, ти ніколи мене не пробачиш, але мені потрібно побути на самоті, – написав Дмитро. Я почала розпитувати, чи хтось знає, що відбувається. У нього щось з головою чи інша жінка?

Виявилося, що він був по вуха у боргах. Довелося все заплатити, і, дякувати Богу, допомогли батьки Дмитра, які соромилися його вчинку. Про дам на стороні я дізналася пізніше і мені вже було байдуже. Я дуже швидко забула цю людину. Те, що він натворив, не можливо пробачити.

Ми ледь не втратили наш будинок через його безвідповідальність. Я просто не розумію як можна натворити таких справ, а найгірше, покинути своїх рідних дітей. В кінцевому результаті ми розлучилися і суд заставив Дмитра нам платити аліменти.

З часом, коли родичі на спілку оплатили весь його борг, той почав ходити як цісар – з піднятою головою, ніби важливішої людини за нього немає.

Бог його знає де, але влаштувався на роботу, влаштував собі нове життя. Мабуть, він справді пишався собою, бо мав сміливість говорити зі мною після всього скоєного. Він сказав, що хотів би відвідати дітей і відновити спілкування з ними.

Я повідомила йому, що він може зв’язатися з моїм адвокатом. Можливо, я черства, але я не хочу, щоб він бачив моїх дітей. Нам усім знадобилося багато часу, щоб оговтатися від всього і звикнути до нової ситуації. Як я можу бути впевненою, що Дмитро знову не наламає дров? Мені здається, що це тільки заплутало б дітей.

Найдивніше, що свекруха іншої думки. Каже, що Дмитро засвоїв урок і точно не повторить своїх помилок. Він зрозумів, що не зможе жити без дітей. Я сказала, що Дмитро винен мені багато грошей і моя свекруха хоче віддати їх мені, якщо я дозволю йому побачити дітей.

Я боюся, що навіть якщо я не погоджусь, Дмитро побачить їх у матері. Тож довелося б і одну бабусю від дітей відрізати. Поки не знаю, як визначитися, дітям тільки п’ять і сім. Мені здається, що всі цікавляться тільки собою і ніхто не думає про наші почуття.

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page