fbpx
життєві історії
Свекруха кричала: «Ти зобов’язана віддавати мені половину своєї зарплати!»

Олександр і Христина вступили в законний шлюб зовсім молодими: Христині було 19, Саші – 23. Тоді вони думали, що проживуть довге і щасливе життя, але життя розпорядилося інакше.

Перший дитина з’явилася, коли Христині виповнилося двадцять. Нapoдився хлопчик Сергійко, як же ми були раді появі малюка.

Але все було не так безхмарно, як хотілося б. У мене, як і у всіх заміжніх жінок, теж була свекруха, – Ольга Петрівна. Вона жінка непроста і характер у неї теж непростий. Моя свекруха, завжди вважала, що всій їй що то повинні.

У мене своя квартира, що дісталася мені від бабусі і жили ми, слава Богу, окремо, але навіть живучи окремо, я відчувала тиск з боку свекрухи.

Мій чоловік, добре заробляв і більшу частину грошей віддавав своєї матері, за її ж вимогу. Нам же діставалася невелика частина від цих грошей і їх постійно не вистачало.

Я ж вийти на роботу не могла, бо була в декретній відпустці, а коли вже час підійшло – збиралася вийти і почати заробляти. Але дізналася, що вагітна вдруге.

Всі звичайно ж зраділи, але тільки не свекруха. На людях, вона раділа, разом з усіма, але як тільки ми залишалися з нею наодинці Ольга Петрівна починала докоряти мене, що, знову три роки на шиї у мого сина сидіти будеш.

З одного боку, свекруха була права, мені доведеться сидіти вдома ще років зо три і доглядати за дітьми, з іншого боку, я не збиралася робити аборт, щоб догодити своїй свекрусі і ми посварилися зі своєю свекрухою в черговий раз.

Одного разу, мама мого чоловіка підійшла до мене з пропозицією. В той день свекруха була дуже ласкава все донечкою називала і так між іншим сказала, Донечко, треба продати твою квартиру і вкласти гроші в будівництво будинку в якому всім місце вистачить.

Треба сказати, що вони дійсно будували невеликий будиночок за містом, правда вже не перший рік, на це будівництво тягнула свекруха гроші з нашої родини, але я категорично відмовилася брати участь в цій ненадійною авантюрі і сказала свекрусі, що не продам квартиру, заради сумнівного щастя в заміському будинку.

Читайте також: Не люблю онуків, бо не люблю невістку

Коли декретну відпустку закінчився і молодшу вдалося влаштувати в дитячі ясла, Я знайшла роботу, правда по початку платили не дуже, але я працювала із завзятістю і начальство фірми, помітили моє завзятість.

З того часу мене підвищили в посаді і значно підвищили зарплату. З тих пір життя почало налагоджуватися. Чоловік раніше працював на старому місці, але більшу частину зарплату віддавав мамі, зате я ні копійки не давала їй, хоча свекруха вимагала віддавати їй половину на будівництво її будинку.

Тепер у мене виходило купувати новий одяг, купувати нормальну їжу і навіть вдавалося відкладати гроші на відпустку, я хотіла щоб мої діти побували на море.

В черговий раз отримавши зарплату, я хотіла відкласти деньки на майбутню відпустку, але грошей на місці не виявила, тоді я запитала чоловіка, куди могли подітися гроші.

Чоловік мені відповів, що гроші забрала мама, вони їй терміново знадобилися то чи для опалення в їхньому новому будинку або, то чи на навчання молодшої дочки.

Мене це шокувало, як так можна прийти в чужий будинок і просто забрати гроші як свої власні, ці гроші мені давалися не так легко, як їх витрачала моя свекруха.

Звичайно ж я пішла розбиратися, за яким таким правом вона забрала мої гроші. Свекруха відповіла: Ти багато часу сиділа на шиї мого сини, а тепер потрібно розплачуватися і допомагати мені, а то ти ні копійки не даєш, як я буду молодшу дочку ростити, адже вона хоче вчитися в інституті і їй потрібніше ці гроші.

Стерпіти такого я не могла, її дочки гроші необхідні, а моїх дітей хто забезпечувати буде, їх батько і так віддає майже все, так ви і мої гроші хочете забирати, так не бувати цьому, якщо ще раз, пригрозила я свекрухи, вона спробує вимагати у нас гроші, я напишу заяву в поліцію про крадіжку.

Ольга Петрівна прикусила мову і з того часу, більше не вимагала від нас грошей і нам навіть вдалося з’їздити на море.

Так що, дівчатка, не треба терпіти десять років, як це робила я, а краще відразу вирішувати подібні проблеми.

facebook