fbpx
життєві історії
Свекруха Марини з самого початку поставила собі за правило приходити до них у будинок кожен день. От не лінь їй було тягтися через половину міста на метро, ​​щоб виникнути на порозі з фальшивим: «Як у вас справи? А я в цьому районі була, вирішила зазирнути!»

Свекруха Марини з самого початку поставила собі за правило приходити до них у будинок кожен день. От не лінь їй було тягтися через половину міста на метро, ​​щоб виникнути на порозі з фальшивим: «Як у вас справи? А я в цьому районі була, вирішила зазирнути!».

Марина з Максом відразу домовилися, що будуть знімати квартиру, щоб не жити з його мамою, але завдяки таким щоденним візитам, це був практично марна справа.

Світлана Сергіївна незмінно обходила однушку, нахвалюючи Марину, як господиню: «Ой, молодець яка все по поличках, все чистенько, тільки плінтус в пилу та ще й під кришкою унітазу бруд, а так, підвіконня протерти і молодець».

Від такої «похвали» Марині хотілося виставити свекруха за двері, тим більше ці візити ніколи не узгоджувалися і могли відбуватися в той час, коли у них з Максом були гості.

Не соромлячись сторонніх людей, свекруха йшла на кухню, на просвіт розглядала чистоту склянок, відзначала недостатньо чисті, на її думку, денця каструль і рушники, незмінно повторюючи, що це прикрі дрібниці, а так невістка господиня – хоч куди. Свекруха заглядала в короб з брудною білизною, наставляючи що від чого прати окремо. Могла витягнути звідти її білизну і принести в кімнату до гостей, кажучи, що цю білизну краще випрати руками.

Маринка тоді червоніла до коренів волосся і готова була провалитися крізь землю.

Пробувала Марина поговорити і з чоловіком, але він вважав, що мама хоче їм добра, ось вона піклується про них, то зелені принесе з ринку, то пиріжків домашніх.

– Вона тебе завжди так нахвалює, а ти все незадоволена. Ну це мама моя, я не можу їй вказати на двері, – відповів той муж.

Ага, хвалить, так хвалить, що краще б лаяла, думала невістка. За півроку щоденних інспекцій всі нерви молодої дружини були на межі.

Подружки радили відвадити свекруха, рішуче і назавжди. Але як відвадити? Та й Макс горою вставав на захист матері. Виходу молода жінка не бачила. Що ж тепер, через нахабною і лукавої свекрухи розлучатися чи що?

Вихід знайшла приїхала до Маринці двоюрідна сестра Інна. У свекрухи якраз завівся наречений, представницький такий чоловік. Вона всерйоз збиралася влаштувати з ним особисте життя за всіма правилами, з РАГСом. А що, жінка самотня, вдова, є симпатична, сина виростила, має право.

Через змін в особистому житті Світлана Сергіївна, правда, звичок не міняла, Маринку приїжджала переводити з тією ж регулярністю. Інка її і надоумила, заявитися до Світлани в гості, коли там буде її чоловік.

Ось в один прекрасний день, після ранкового візиту свекрухи, коли Максим був на роботі, а вона завбачливо взяла відгул, Маринка в обід і поїхала до Світлани Сергіївни.

Свекруха була ошелешена візитом, але двері відкрила, а Маринка давай щебетати і по кімнатах пурхати, не забувши і з кавалером Світлани привітатися:

– Ой, Світлана Сергіївна, як у вас добре, як чистенько і затишно! Я ось завжди з вас приклад беру, але у мене так не виходить. Не квартирка, а любовне гніздечко, ось тільки я ж говорила, що не можна сидячи на дивані чай з печивом пити, так і є – крихти під диваном залишилися і пляма на оббивці не вивели. А квіточки як пишно цвітуть у Вас, краса. Ось тільки засохлі пелюстки в батареях так з зими і залишилися. А ванну ви ніж відмиваєте? Ні, я вважаю за краще інший засіб, бачите, у вас унітаз весь в іржі і стіна в білих смугах…

Свекруха навіть слова не могла вимовити, тільки почервоніла і не знала куди подітися перед своїм чоловіком. А Маринка на прощання вручила свекрухи пачку солі зі словами: «Мабуть знову купити забули, знову доведеться ввечері по сусідах бігати!» і гордо пішла.

Світлана Сергіївна з того дня приїжджати до них перестала. А на весіллі свекрухи, на якій вони гуляли через два місяці, наречений, Валерій Павлович, Маринці підморгнув, як своєї, зі словами, що Маринчині спосіб і його доньці в боротьбі з її свекрухою здорово у нагоді.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page