fbpx

Свекруха моя ще молода жінка, але вона така балувана – вам не передати! Свекор був чиновником в районі, тож Мілена Андріївна як закінчила інститут і вискочила за Павла Петровича – жодного дня не працювала.Я познайомилася з чоловіком Кирилом, коли він навчався у виші в Києві, і коли ми одружилися, то стали жити з моїми батьками в передмісті столиці, а потім купили собі за допомоги свекрів двокімнатну квартиру в хорошому районі на Лівому березі. Але три роки тому раптово не стало свекра. І з того часу у нас не стало особистого життя, бо Мілена Андріївна віддала молодшій дочці їхню з чоловіком квартиру і перебралася до нас. Свекруха жінка ще молода, їй 57. Чоловік її балував, оберігав і плекав. Мілена Андріївна звикла гарно їсти, вдягатися, ходити у салони. А працювати не збирається! Більша половина зарплати чоловіка йде тепер не на нашу родину і двох дітей (про себе вже мовчу), а на маму. У Мілени Андріївни навіть своя поличка в нашому холодильнику, з якої нашим дітям не можна брати червону рибку чи якісь дорогі тістечка, хамон, який вона полюбляє, дорогі сири, оливки, екзотичні фрукти тощо. Це все купує мамі Кирило і каже, що вона того варта, а нам можна харчуватися і скромніше

Свекруха моя ще молода жінка, але вона така балувана – вам не передати! Свекор був чиновником в районі, тож Мілена Андріївна як закінчила інститут і вискочила за Павла Петровича – жодного дня не працювала.

Я познайомилася з чоловіком Кирилом, коли він навчався у виші в Києві, і коли ми одружилися, то стали жити з моїми батьками в передмісті столиці, а потім купили собі за допомоги свекрів двокімнатну квартиру в хорошому районі на Лівому березі.

Але три роки тому раптово не стало свекра. І з того часу у нас не стало особистого життя, бо Мілена Андріївна віддала молодшій дочці їхню з чоловіком квартиру і перебралася до нас.

Свекруха жінка ще молода, їй 57. Але, як я вже сказала, вона дуже себе любить і не звикла ні до якої праці. Чоловік її балував, оберігав і плекав.

Мілена Андріївна звикла гарно їсти, вдягатися, ходити у салони. А працювати не збирається! Більша половина зарплати чоловіка йде тепер не на нашу родину і двох дітей (про себе вже мовчу), а на маму.

У Мілени Андріївни навіть своя поличка в нашому холодильнику, з якої нашим дітям не можна брати червону рибку чи якісь дорогі тістечка, хамон, який вона полюбляє, дорогі сири, оливки, екзотичні фрукти тощо.

Це все купує мамі Кирило і каже, що вона того варта, а нам можна харчуватися і скромніше. Ну звичайно, я на свою зарплату нашу родину так шикарно не прогодую, ми на супчиках і кашках сидимо.

Крім того, раз на рік Мілена Андріївна за наш рахунок їздить сама відпочивати в санаторій в Карпати, аби побути в тиші й покращити самопочуття. Раз на місяць – театр, кіно, косметичні процедури.

Вдома вона мені нічого не допомагає, говорить, що вона тут не господиня. Їсть або приготовлена мною, або зі своєї полички, або в кафе. Нам нічого не дає на комунальні – у неї взагалі ніяких власних грошей вже немає, живе лише на наші, тобто на Кирилові.

Мілена Андріївна вдягається так, що мені й не снилося, користується дорогою косметикою і навіть до косметолога ходить. А я у свої 33 живу на дитячих кремчиках, щоб ви розуміли.

Так, у мого чоловіка пристойна зарплата, але ми її не бачимо, бо з такими запросами свекрухи майже вся вона, крім оплати Кирилом комуналки, йде на Мілену Андріївну.

Я втомилася, хочеться втекти. Але куди? Назад до батьків з дітьми? Там у мене буде ще менше прав, ніж тут, я давно не живу з батьками. Та й Кирила люблю, і він мене, і дітей. Але свою маму він любить більше і я на це не можу вплинути.

А тепер свекруха машину захотіла. За словами Кирила, він візьме мамі якусь маленьку й не дорогу, не нову, але окрему машинку, аби вона втілила свою давню мрію і їздила самостійно, не залежала від нас.

І що мені робити з цим усім, скажіть, люди дорогі! Буду вдячна всім за рекомендації, поради, думки. Гарного всім і тихого дня.

З повагою, Олена М.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com суворо заборонено

You cannot copy content of this page