fbpx

Свекруха Ольга Сергіївна через моє зауваження тепер не хоче бачити внучку. Працюю медсестрою, і часто, коли чергування випадає на вихідний, доводиться залишати свою п’ятирічну доньку Софійку з мамою чоловіка. мій Станіслав зараз захисник. Вони постійно сперечаються у присутності онуки. Чоловік спочатку не повірив мені, поки дочка йому сама не підтвердила мої слова, переказавши розмову дідуся з бабусею з усіма подробицями

Свекруха Ольга Сергіївна через моє зауваження тепер не хоче бачити внучку.

Працюю медсестрою, і часто, коли чергування випадає на вихідний, доводиться залишати свою п’ятирічну доньку Софійку з мамою чоловіка. мій Станіслав зараз захисник.

Ольга Сергіївна забирає її з садка прямо до себе додому, а після роботи я заїжджаю до них по неї. Я вдячна батькам чоловіка, що вони нам допомагають, але мені не подобається, що вони постійно сперечаються у присутності онуки. Іноді напруга така, що справа доходить до навіть неприємних слів.

Все це постійно чує наша Софійка. Вони потім майже відразу миряться, але дитина не забуває те, що чує і бачить.

Я намагалася делікатно батькам Стаса про це натякнути, що можна з’ясовувати, хто правий, і не при дитині, але нічого не змінюється, свекор навіть сказав: «Нехай бачить справжній, а не прикрашений бік життя, легше буде, коли виросте пристосуватися до обставин».

Тоді я по телефону поскаржилася чоловікові. Зважилася на це після зауваження виховательки в саду, що Соня каже погані слова. Мені було дуже соромно, адже вона, напевно, думає, що дочка все це чує вдома. Не буду ж я розповідати стороннім людям усі подробиці?

Чоловік спочатку не повірив мені, поки дочка йому сама не підтвердила мої слова, переказавши розмову дідуся з бабусею з усіма подробицями. Він сказав, що наступного разу поговорить із ними.

Але краще б цього не було, бо крайньою виявилася я. Свекруха образилася на мене, сказала, що я налаштовую проти них сина та внучку, і якщо я така розумна та правильна, то тепер займатимусь своєю дитиною буду сама.

Жодні вибачення та вмовляння не допомогли. Довелося найняти няню. Не скоро ми тепер переїдемо з оренди й купимо авто.

Не можу зрозуміти, у чому я винна? Невже можна на зло мені зробити погано своїй рідні онучці? Дивні люди, щиро кажучи.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page