fbpx
життєві історії
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Розказала мені знайома, що до них періодично на вихідних приїжджає свекруха, перетворюючи життя їх в кошмар.

Але подруга вже давно змогла встановити рамки і поставити «матусю» на місце, але ось чоловікові дістається добре.

У вихідні чоловік любить пограти в комп’ютерні ігри, що сильно дратує його маму. Свекруха постійно закочує через це скандал, вважаючи, що він взагалі не повинен грати. Звичайно, він міг би і не грати в ті дні, коли вона приїжджає, але це б не допомогло уникнути конфлікту.

Коли чоловік вирішує прилягти на диван, мати тут же запитує, що це він валяється. І починає скандал з ним. Починає їсти йому нерви.

І вона не дає йому провести вихідний так, як він цього хоче. Спеціально!

Читайте також: Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!

Але свекруха ж бачить, що з дружиною у її сина немає проблем з-за того, що він грає або лежить на дивані, тим більше, що він робить це не цілий день, та й взагалі має право відпочити в свій вихідний.

Тут не зрозуміло, для чого вона отруює життя власного сина.  З якою метою це все робить? А потім ще ображається, що він їй не дзвонить.

Кому захочеться постійно вислуховувати докори? Моя подруга з чоловіком намагалися втекти з дому, коли приїжджає свекруха, але вона весь час напрошується з ними і ображається, якщо їй намагаються відмовити. І мусять її всюди брати із собою.

Вона каже: «Я вам не заважатиму», а потім просто одягається і йде з ними. І що тут скажеш їй?!

І тому нормально відпочити на вихідних їм просто не вдається.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook