fbpx
життєві історії
Свекруха розповіла мені про зраду чоловіка і наказала розлучитися!

Речі (мої і дитини) покидала в сміттєві мішки і я за кілька поїздок перевезла до мами свої речі: літній, зимовий одяг і взуття.

Дістався тільки ноутбук. Телевізор, холодильник, а тим більше меблі ніхто ділити не збирався, мені ж віддали найдорожче – нашу дочку!

Але навіть незважаючи на те, що мене буквально викинули з квартири за пару годин, я все одно сподівалася, що ми з чоловіком зможемо помиритися.

Так минув тиждень і ми начебто почали спокійніше говорити по телефону, Пашка мені сказав, що живе тепер у матері, так як він хоче здавати квартиру, щоб був додатковий дохід.

За його голосу було видно, що він починає шкодувати про те, що трапилося … І я вже хотіла запропонувати йому зустрітися, але тут мені зателефонувала свекруха і розбила моє серце назавжди.

Вона запитала, коли я збираюся подавати на розлучення. Я сказала, що поки не думала про це, поспішати начебто нікуди.

І тоді вона мені повідомила, що Пашка сказав мені, що живе у неї, а насправді живе в іншої жінки.

Хоча сама вона ще не бачила її, але напевно, скоро вони познайомляться. І їй прямо вже не терпиться побачити нову дівчину сина.

Так що вона мені радить подавати на розлучення і ніяких претензій по розділу майна не пред’являти, тому що я Пашка вже і так обібрала до нитки!

Не знаю, як я встояла на ногах після таких слів! Навіть складно сказати, що мене більше здивувало: то, що він вже з іншого, або те, що я – жінка в декреті обібрала її сина, який весь цей час працював місяць через два!

По закінченню телефонного дзвінка я подзвонила Паші, розповіла про дзвінок його матері. Він був в шоці, просив вибачення, присягався, що йому дуже важко далося наше розставання, тому він залишився у цієї жінки, щоб забутися…

Але мені все це було вже неважливо. Я поклала трубку і пішла писати заяву на розлучення…

Через два дні я потрапила до лікарні…

У лікарні мій тиск привели в порядок, на щастя, обійшлося без важких наслідків. А потім я зустріла людину, яка допомогла мені впоратися з моєю втратою.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

facebook