fbpx

Свекруха у мене наче й нормальна людина, але є один момент, з яким я не знаю, як чинити, але вже дістало. краще б взагалі ніяких презентів не готувала, нам від неї нічого не треба насправді. Так ні ж! Людмила Миколаївна невгамовна! Новий рік подарувала свої штани та блузку, які на неї маленькі. Чоловік отримує речі свого батька, які вона ховала та берегла для нього. А тут ось 8 березня на носі

Свекруха у мене наче й нормальна людина, але є один момент, з яким я не знаю, як чинити, але вже дістало, щиро кажу.

Ми живемо в одному місті, мама чоловіка допомагає з дитиною, і я їй за це дуже вдячна. Але справа в тому, що вона нам з чоловіком завжди дарує досить дивні подарунки, краще б взагалі ніяких презентів не готувала, нам від неї нічого не треба насправді. Так ні ж! Людмила Миколаївна невгамовна!

Я б давно перестала брати це все, але чоловік говорить, що не можна маму ображати, що вона від щирого серця.

Ну от що б ви з такими речами робили, скажіть чесно? Мені ось на Новий рік подарувала свої штани та блузку, які на неї маленькі. Речі, мода на яких була років 15 тому, але які вона вважає величезним скарбом.

На свій день народження я отримую її вживані речі, на 8 березня – такі ж самі речі, чоловік отримує речі свого батька, які вона ховала та берегла для нього.

Іноді вона купує нову річ – аля колготки або хустинку, але в основному розвантажує свою шафу за наш рахунок. Збираю все сумку, планую їх їй віддати назад, нібито не підійшли. Але здогадуюся, що буде конфлікт.

А що ви в такій ситуації зробили б? Як вчинити буде правильно? Мовчки викидати?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page