fbpx
гороскоп
Свекрухи, що народилися під цими знаками зодіаку – найсуворіші. Порада для невісток: любіть таких “других мам”, на відстані

Свекрухи, що народилися під цими знаками зодіаку – найсуворіші. Порада для невісток: любіть таких “других мам”, на відстані

Кожна жінка, яка вийшла заміж, хоче будь-якою ціною сподобатись свекрусі. Та є такі, які не оцінять вашого старання.

Перше місце займає Діва

Улюблений синочок для жінки-Діви – це святе. Тому така свекруха буде давати невістці поради з будь-якого приводу і постійно вчити життя. Адже тільки вона знає, як правильно погладити сорочку вашого чоловіка або приготувати його улюблену страву на сніданок!

На жаль, у молодої невістки є багато шансів опинитися повністю безправною.

Проявляйте турботу по відношенню до всіх членів новоспеченої сім’ї, і тоді “люба матуся” швидко заспокоїться.

Овен

Головна проблема свекрух-Овнів в тому, що вони звикли все і завжди контролювати. Для жінок цього знака важливо тільки їх власна думка. Овен перестане контролювати ситуацію, тільки якщо молода сім’я буде жити дуже далеко від неї. Готуйтеся до того, що ваша думка буде вкрай рідко прийматися до уваги. Просто тому, що «у вас немає досвіду»!

Таку «другу маму» найкраще любити на відстані. Не варто занадто сильно зближуватися з такою свекрухою.

Стрілець

Ставши свекрухою, жінки-Стрільці несподівано навіть для себе стають егоцентричним. Якщо тримати дистанцію не виходить, спробуйте налагодити відносини, визнавши її незаперечний авторитет.

Зблизившись зі свекрухою-Стрільцем, постарайтеся не переходити зі статусу “невістки” в положення “доньки”. Інакше вона сяде вам на голову!

Скорпіон

Свекрухи цього знака вкрай цікаві, обожнюють інтриги і дуже злопам’ятні. Тому домашні чвари можуть сильно попсувати вашe сімейне життя. Але якщо вам вдасться зберегти розумну дистанцію, то кращого помічника вам не знайти!

Сваритися зі свекрухою-Скорпіоном вкрай небезпечно. Краща тактика: спокійно вислуховувати критику і робити по-своєму.

Рак

Ця зодіакальна свекруха здатна вивести з рівноваги будь-яку, навіть саму спокійну невістку! Вона може дзвонити невістці по 10 разів на день з метою довідатися, поїв чи її син. І не дай вам бог забути привітати “другу маму” з днем ​​народження! Цього вона вам не пробачить!

Можливо, свекруха-Рак буває надмірно докучливою, але зате вона завжди готова дати ділову життєву пораду. Не соромтеся звертатися до неї за допомогою!

Жити в мирі та злагоді з цими зодіакальними свекрухами складно, але цілком можливо. Тільки невістці доведеться дуже сильно постаратися!

Передрук без посилання на ibilingua заборонений!

Фото ілюстративне – psychologos

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook