fbpx
Шоу-бізнес
Світлана Лобода в дуже короткому міні влаштувала світлове шоу в Харкові

Співачка Світлана Лобода влаштувала світлове шоу в Харкові, яким відкрила українську частину міжнародного туру “К черту любовь”.

Для виступів співачка вибрала блискучі наряди, які вигідно підкреслювали стрункі ноги і демонстрували фігуру Світлани з вигідного боку. Крім того, вони ефектний вигляд мали під час використання світлових ефектів.

Примітно, що відкривала свій концерт в Харкові не сама співачка, а її підопічний репер GADAR. Він же, до речі, і завершив програму Світлани дебютною композицією “Не плачь”.
При цьому сама співачка зізналася, що в цьому році планувала зосередитися виключно на випуску альбому і про тур навіть не замислювалася.

“Чесно кажучи, тур в цьому році я не планувала, в зв’язку з тим, що пишу альбом.

Але SUSY Production, наші партнери по концертах в Україні, наполягали і шанувальники дуже просили привезти їм нове шоу. Ну чого не зробиш заради коханої публіки. Довелося оперативно підготувати нову програму, зайнятися новими постановками, зшити нові костюми… І ось ми, нарешті, стартували. Харків, Дніпро дякую за емоції і аншлаги!” – прокоментувала LOBODA.

728754_11_w_1000

Читайте також: АДЕЛЬ ЗРОБИЛА ВІДВЕРТЕ ЗІЗНАННЯ

Джерело.