fbpx

Світлана прийняла рішення кинути свою не надто цікаву і не дуже високооплачувану роботу і займатися будинком, і дитиною. Чоловік її рішення підтримав, але через пару місяців про звільнення, дізналася її свекруха. Цій новині вона не дуже зраділа. Її не влаштовувало, що дівчина сидить на шиї чоловіка. Дійшло до того, що свекруха почала тягати їй газетні вирізки з оголошеннями про роботу, пересилати їй вакансії, які знайшла в інтернеті. При кожному зручному випадку говорила, що жінка повинна неодмінно працювати, а як-то взагалі їй сказала: «Ну Світланка, ну йди хоча б продавцем, не справа ж будинку все життя сидіти»

Моя подруга Світлана близько півроку тому прийняла рішення кинути свою не надто цікаву і не дуже високооплачувану роботу і займатися будинком, і дитиною. Чоловік її рішення підтримав: його зарплата цілком дозволяла утримувати всю родину.

Роботу Світлана підшукувала, але не те щоб дуже активно. Та й поспішати їй, було нікуди: чоловік гроші давав і на дитину, і їй на шпильки.

Через пару місяців про звільнення, дізналася її свекруха. Цій новині вона не дуже зраділа, і практично при кожній зустрічі розпитувала Світдану, не знайшла вона роботу.

Її не влаштовувало, що дівчина сидить на шиї чоловіка, і навіть не ворушиться в напрямку пошуку роботи. Ну тобто ворушиться, звичайно, але не настільки активно, як хотілося б свекрухи.

Дійшло до того, що свекруха почала тягати їй газетні вирізки з оголошеннями про роботу, пересилати їй вакансії, які знайшла в інтернеті.

При кожному зручному випадку говорила, що жінка повинна неодмінно працювати, а як-то взагалі їй сказала: «Ну Світланка, ну йди хоча б продавцем, не справа ж будинку все життя сидіти».

Зрозуміло, що у неї від таких розмов завжди псується настрій. Вона скаржиться чоловікові, він говорить їй не звертати увагу, але мати при цьому на місце не ставить.

У цій історії гарні всі.

Наприклад, Світлана, яка вирішила кинути роботу, не маючи ніякого додаткового джерела заробітку. Добре, звичайно, коли чоловік може забезпечити сім’ю, але у сучасної жінки повинні бути ще якісь фінансові опори: хоч робота, хоч якесь хобі.

Свекруха пхає носа не в свої справи, тому що рішення про те, кому в родині сина працювати, а кому ні, явно не її компетенція і не її турбота. Але і чоловік Світлани теж хороший. Якщо вже прийняв рішення, що дружина працювати не буде, не дозволяй кому-небудь її цим докоряти.

Будь-яке рішення між чоловіком і дружиною має стосуватися тільки їх двох, а непрошених порадників треба вчасно осаджувати, ким би вони не були.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page