fbpx
життєві історії
Світлана вже два місяці живе одна і не знає, що їй робити далі. Навіть розповісти комусь таке соромно. Хоч Світлана і любила чоловіка, але чітко розуміла, що не зможе жити з ним після того, що сталося. Сім’ю вже не врятувати… Доведеться якось звикати до самотності і намагатися налагоджувати нове життя. Добре, що син скоро повернеться, підтримає маму, тому що більше ні з ким довірливо спілкуватися Світлана поки не хоче

Ситуація банальна. Але хвороблива подвійно. Світлана вже два місяці живе одна і не знає, що їй робити далі. Навіть розповісти комусь таке соромно. Так, в принципі, і розповідати то тепер нікому, жінка більше не довіряє нікому в цьому житті… по крайній мірі, поки…

Світлана та Ігор одружені двадцять років. Вони познайомилися ще в інституті і швидко одружилися, батьками стали відразу після закінчення вузу.

Зараз їх син, Олексій, у армії, повернеться вже через пару місяців. Світлана боїться, що син може агресивно відреагувати на витівку батька. А справа була так…

З півроку тому в житті Світлани вигулькнула її старовинна шкільна подруга, Інна. Вона вступила до університету в столицю, там і залишилася потім, вийшла заміж. Дороги подруг розійшлися, спілкуватися вони почали зовсім недавно, через соцмережі.

Так ось, Інна розлучилася рік тому і вирішила повернутися в рідне місто. Дочка її не потягнув надходження до столичного вузу на бюджет, а так як фінансово все було складно після розлучення, Інна вирішила, що краще інститут простіше, в маленькому місті, але безкоштовно. Ось і повернулася.

Подруги стали зустрічатися. Було цікаво згадати шкільні роки, Світлана відчувала від цих зустрічей якийсь надзвичайний потік позитиву.

Згодом, Інна стала входити у життя подруги і в будинок, познайомилася з її чоловіком.

Ігор нічого проти подруги дружини не мав, завжди підтримував бесіди, коли Інна приходила провести вечір з їнією  сім’єю.

Такі візити ставали все більш регулярними, і одного разу Світлана, яка прийшла з роботи раніше, застала подругу у себе вдома в обіймах свого ж чоловіка.

Світ звалився. Для Світлани, яка за стільки років не тільки жодного разу не підозрювала Ігоря в будь-яких пригодах, але навіть і не сварилася з чоловіком практично ніколи.

Жінка, не взявши з собою нічого, відразу виїхала з квартири, де раніше жили її батьки. Їй потрібно було «перетравити» те, що трапилося, пережити це, зробити якісь висновки…

Про те, як пережити зраду, в тому числі подвійну, сказано вже багато. Але як запобігти такій ситуації?

Дружба – це добре. Дружба життєво необхідна, але не варто занадто «принаджувати» подруг в свій будинок, особливо розлучених.

Краще зустрічатися з подругами на нейтральній території. А якщо вже у себе вдома, то за відсутності чоловіка. Потрібно розуміти, що подруга і чоловік – це дві людини, яким потрібно приділяти увагу окремо, ні в якому разі не поєднуючи. Виняток – дні народження та інші святкові заходи.

Якими не були б відносини з подругами, не варто розповідати про серйозні труднощі в сім’ї або інші проблеми у шлюбі. Люди різні, і навіть найкраща подруга завтра може виявитися розлучницею.

Світлана спочатку просто плакала, обміркувати ситуацію вона змогла тільки через два тижні після того, що сталося.

Думки плуталися в її голові, але вона, як радять психологи, відокремила вчинок чоловіка і вчинок подруги, почавши міркувати про них окремо.

Інну, Світлана відразу викреслила зі списку свого спілкування, знайти виправдань її поведінки жінка так і не змогла. Крім того, було боляче і прикро за те, що так довіряла їй. Але і з Ігорем все було зовсім не просто…

Хоч Світлана і любила чоловіка, але чітко розуміла, що не зможе жити з ним після того, що сталося. Сім’ю вже не врятувати…

Доведеться якось звикати до самотності і намагатися налагоджувати нове життя. Добре, що син скоро повернеться, підтримає маму, тому що більше ні з ким довірливо спілкуватися Світлана поки не хоче…

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook