fbpx
життєві історії
Світить нам квартира поруч з мамою чоловіка, так от я й не знаю, що робити, чи воно того варте. Двері в двері будемо жити! Біля свекрухи, двері в двері, продається квартира. Господарі вже повідомили про це. Валентина Вадимівна завжди мріяла мати цю квартиру. І тепер вливає у вуха це моєму Олегу. Для того, щоб купити квартиру, нам доведеться добирати гроші в кредит. Їжу даю із собою, інакше будуть сосиски й мівіна. Зате гроші чоловік своїй мамі виділяє щомісяця

Світить нам квартира поруч з мамою чоловіка, так от я й не знаю, що робити, чи воно того варте. Двері в двері будемо жити!

Тому мені дуже потрібна порада, бо я вся в сумнівах. Біля свекрухи, двері в двері, продається квартира. Господарі вже повідомили про це. Валентина Вадимівна завжди мріяла мати цю квартиру. І тепер вливає у вуха це моєму Олегу.

Для того, щоб купити квартиру, нам доведеться добирати гроші в кредит. І ми не планували купувати квартиру у найближчий рік, думали трохи згодом. Свекруха людина дуже складна, склочна, вона вже зіпсувала стосунки зі всією своєю ріднею і сусідами. Це її спосіб життя – маніпуляція оточуючими і бажання привертати до себе увагу.

Мріяла Валентина Вадимівна мати сусідню квартиру, щоб у майбутньому об’єднати та збільшити житлоплощу. І вона наполягає тепер, аби ми придбали цю квартиру біля неї. Щоби ми в’їхали в неї і були сусідами, каже, що дуже добре нам так жити буде.

З онуком мама чоловіка, треба сказати, бачиться раз на тиждень, спочатку дозволяє йому все, а потім скаржиться, що він її не слухає. Один час було у неї бажання допомагати з секціями, потім зникло і в підсумку більшість занять були сином через її лінь пропущені. Бо повідомляла за 15 хвилин до початку занять, що не пішли.

Дитина у неї вдома постійно дивиться мультики. Їжу даю із собою, інакше будуть сосиски й мівіна. Зате гроші чоловік своїй мамі виділяє щомісяця. А по факту допомагає із сином моя мама.

Чесно кажучи, я не підтримую пропозицію свекрухи, мені здається, що поруч з нею нормального життя не вийде. Я навіть писати не хочу всі причини, бо ми жили з нею разом рік на початку сімейного життя. Ну і двір, планування квартири не подобається.

Чоловік поки що не відмовив матері повністю в цьому питанні. Але я хочу його вмовити це зробити. Можливо, я не права у своєму баченні. Хотілося б послухати дівчат і жінок, у кого квартири поруч або на поверсі зі свекрухами. Бо через все це на душі дуже тривожно, а як правильно – не знаю.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page