fbpx
життєві історії
Свого чоловіка Олена відправила на заробітки через те, що мріяла зробити ремонт в будинку. Але вже який рік Петро там гарує і нічого не міняється. У Олени завжди є якісь забаганки, на які Петро має дати кошти. Та минулими вихідними сестра поїхала до чоловіка. Від’їжджала вона з малесенькою сумочкою і в одному спортивному костюмі, зате поверталась через тиждень з великою валізою повною шмаття, від якого в неї вдома вже шафи тріщать

Ніколи не могла і подумати, що моя сестра стане такою “шматтяркою”. Відколи чоловік Олени, так звати мою сестру, поїхав на заробітки закордон, я постійно помічаю в неї обновки в одязі.

З Оленою ми не дуже особливо були дружні в дитинстві, та вже згодом, як подорослішали і кожна вже створила свою сім’ю, ми більш почали навіть цікавитись життям одна одної.

Так вийшло, що я переїхала жити окремо після заміжжя, а Олена залишилась жити з батьками.

Моя сестра виховує двох діток: донечку Анастасійку і сина Олега. Батьківський будинок в якому живе Олена з сім’єю, вже давно потребує капітального ремонту.

Вже і дах давно потрібно міняти та й хату би здалось утеплити, і ремонти вже давно застарілі, тепер все по сучасному роблять в середині.

Олена часто коли приїжджала до нас з сім’єю в гості, то сварила свого чоловіка за те, що він не достатньо заробляє, адже ми живемо краще за них.

Такі постійні скарги і призвели до того, що чоловік Олени вирішив поїхати закордон заробити трохи грошей щоб навести лад в будинку.

Та вже чотири роки як Петро, так звати чоловіка сестри, там працює, а нічого так і не змінилось. У Олени завжди є якісь забаганки, на які Петро має дати кошти.

Та минулими вихідними сестра поїхала до чоловіка.

Від’їжджала вона з малесенькою сумочкою і в одному спортивному костюмі, зате поверталась через тиждень з великою валізою повною шмаття, від якого в неї вдома вже шафи тріщать.

Петро завжди слухає Олену, тому потурає всім її забаганкам. А та замість того, аби прискладали трохи грошей на ремонти і добробут у власному будинку, всі зароблені ним кошти на красу і шмаття витрачає.

Я довгий час спостерігала за цим і не хотіла сильно втручатись, аби не зіпсувати відносини із сестрою.

Але мені серце підказує, що як я зараз не вплину на неї, то вона і надалі всі гроші на одяг протратить. Як мені донести до своєї сестри, що одяг потрібно купляти лише за потреби в ньому, а не для кількості і розкоші?

Що можна обійтись кількома речами, і зекономити і створити комфорт і затишок в будинку, який радуватиме око кожного дня.

Та чи зрозуміє мене сестра і не сприйме мої слова за образу?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page