fbpx
життєві історії
Свого невірного чоловіка я й застукала з жінкою в ресторані, куди мене запросила подруга на свій день народження. Я давно знала про походеньки Сергія, та це було останньою краплею. Важко було, та я це пережила. А недавно він мені зателефонував і попросив допомоги. Через нашу доньку Даринку я й вагаюсь: допомогти чи ні? Я сильно боюсь її втратити!

З чоловіком ми після одруження взяли собі за мету, що відкриємо свій бізнес і будемо працювати разом. Так в нас все і вийшло, в нас є своя справа, яка стабільно приносить дохід. Ми настільки кохали один одного, що не хотіли зовсім розлучатись.

Не все так легко було на початку. Був і такий період що ми вклали всі наші гроші в бізнес і їли одну мівіну на двох, та були щасливі і закохані і вірили, що так буде завжди.

Наші справи ішли вгору і вже за два роки ми вийшли на непоганий дохід, могли дозволити собі і дорогі покупки, і навіть подорожі за кордон.

Згодом в нас народилась донечка, я переключилась на материнство і всі справи я перекинула на чоловіка, адже ми одна сім’я і я цілком довіряла йому.

Коли Даринці виповнилось чотири роки я почала помічати зміни в поведінці Сергія, так звати мого чоловіка.

Він завжди був невдоволений мною, говорив, що йому не подобається, як я одягаюсь, а ще були такі дні, що він без всякого пояснення не приходив ночувати додому, а коли я просила пояснити, що відбувається то він сміявся і говорив:

“Ти справді хочеш це знати? Я скажу, як буду готовий тобі дати відповідь”.

Сказати, як я почувала себе в ці моменти, нічого не сказати…

Одного дня мене подруга запросила на день народження, яке святкувала у вишуканому ресторані. Я подумала, як чудово, піду трохи розвію свої думки. Там я все і дізналась.

Сергій закохано дивився на свою співрозмовницю, і ніжно тримав її за руки. Я підійшла до їх столика, в мене наче ком у горлі застряг, я не сказала жодного слова, подивившись чоловіку в очі, розвернулась і пішла.

Вже цього дня чоловік мені повідомив, що розлучається зі мною. Сказав: “Про Даринку буду піклуватись і трохи тебе фінансово підтримувати буду, поки не знайдеш собі роботу. А бізнес наш, то забуть, я все переписав на неї, так що ти до нього не маєш ніякого відношення”.

Так і залишилась я без нічого з дитиною на руках, якийсь час моталась, то на село до батьків, де мені дуже важко було морально, то поверталась в місто в пошуках роботи.

Влаштувалась перекладачем англійської, в одну з найбільших будівельних фірм. Батьки допомагали мені з Даринкою адже колишній передавав їй лише подарунки, часу йому не вистачало на спілкування з дочкою.

Якось я і познайомилась з Андрієм, в той час він проходив реабілітацію, в мене також стан не був кращим, ми допомагали один одному і через якийсь час зрозуміли, що кохаємо і хочемо створити сім’ю.

Мабуть,  ватро було перейти через все це, щоб зустріти його. Андрій успішний і самодостатній, але це не заважає йому бути ніжним і уважним до нас з Даринкою.

Він любить готувати нам сніданки, а ще ми часто подорожуємо. Сьогодні я при надії, така кохана і щаслива, що у мене така міцна сім’я.

Читайте також: За пару тижнів у дітей мало відбутися скромне весілля, а сватів я в очі не бачила. Степан мовчав, ніби води в рот набрав. Та я знайшла вихід. Коли в церкві священик озвучив перші оповіді (там вказаний і вік, і прізвище і адреса), я нікому нічого не сказавши дома, купила гостинці і поїхала на знайомство. В них дома я ледь пів години пробула. Чесно, я все очікувала, але щоб так люди жили – ні!

Сьогодні зателефонував мені Сергій, він просить моєї допомоги, в них щось там не все добре з бізнесом, а я не знаю що мені робити?

Він все ж таки батько моєї донечки, тому не хочу, щоб колись Даринка була ображена на мене. Але розумію що не маю жодного бажання їм допомагати.

Порадьте як мені вчинити правильно?

Автор – Успішна Емма

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page