fbpx
життєві історії
“Свoлота така! Стаpший за мене майже на чверть століття, а туди ж! Гуляє у мене під носом, як все огuдно! Грошей не пошкодую, але виведу його на чисту воду!”

До мене в кабінет увійшла дуже красива жінка років сорока. В її очах поблискував лютий вогник! Я вказав жестом на крісло, що стоїть навпроти мене. Вона присіла. За матеріалами

Давно в наше детективне агентство не заглядали такі вишукані клієнтки. Вона трохи здавленим голосом почала говорити: «Мені потрібно, щоб ви простежили за моїм благовірним! Підозрюю його в зрaді. Не знаю тільки з ким і де. Знайти потрібно швидко. Надам сприяння у всьому, що від мене залежить. Вимагаю повну конфіденційність! Він все-таки з відомої родини і носить високе вчене звання. Загалом треба накрити їх прямо в любовному гніздечку ».

Я з цікавістю спостерігав за нею. А вона продовжувала: «Свoлота така! Стаpший за мене майже на чверть століття, а туди ж! Гуляє у мене під носом, кожен день бyхає! Вдома не жeре! Я не винесу, якщо це буде якась стара курка з його кафедри! Молодих там і немає! Хоча, раптом це хтось із його студенток ?! Все одно огuдно! Гроші не пошкодую, щоб вивести його на чисту воду! ».

Ми домовилися про ціну, і я взявся за цю справу! Встановив за ним стеження.

Читайте також:ЦI 3 ЗНАКИ ЗОДІАКУ – НАЙКРАЩІ БРАТИ І СЕСТРИ. A ВAМ ПОЩАCТИЛО?

Всі три тижні і нічого такого, про що розповідала його дружина, не відбувалося. Він, як порядний чоловік, вранці йшов пішки на роботу (благо університет знаходився поблизу). Там все було чинно і благородно! Ніяких коханок, і навіть натяку на флірт.

Єдиний момент, прямо з роботи він вирушав в одне і те ж  кафе. Замовляв курячий биток з картоплею фрі і п’ятдесят грам вicкі. Коли ми зустрілися з його дружиною, я представив їй докладний звіт!

Вона і зраділа, і задумалася одночасно!

Я запитав: «А вдома ви його зазвичай чим годуєте?», Вона відповіла: «Рибкою відвареною, салатами і пісними супчиками. Просто я зараз на дієті. Фігуру бережу і взагалі корисно ».

А я можу сказати з приводу таких дамочок одне – годуєте дома добре своїх мужиків і наливайте іноді пару грам для бадьорості! Тоді буде набагато менше приводів для занепокоєння!

facebook