fbpx

Свої гроші він витрачав лише на себе. Не давав мені ні на їжу, ні на комуналку. Потім під приводом ремонту він виставив мене з квартири. Мовляв, поживи у мами, я поки що тут підлогу, стелю, шпалери. І понеслося. Спершу я приїжджала, допомагала. Потім він попросив не приїжджати, заважаю лише. До речі, в той ремонт я активно вкладалася грошима. Ви її дістали, симпатичний колега по роботі тут як тут

Я заміжня вдруге, ми щасливі з Олегом вже 7 років, один одного не обманюємо і не зраджуємо, виховуємо дочку.

Але в першому шлюбі у мене все було по-іншому.

Одружувалися ми з Юрієм, першим чоловіком, бо довго зустрічалися і батьки постійно тиснули, що, мовляв, настав час весілля і дітлахів. Ну добре. Одружилися, майже відразу з його боку незрозуміло що почалася.

Свої гроші він витрачав лише на себе. Не давав мені ні на їжу, ні на комуналку. Потім під приводом ремонту він виставив мене з квартири. Мовляв, поживи у мами, я поки що тут підлогу, стелю, шпалери.

І понеслося. Спершу я приїжджала, допомагала. Потім він попросив не приїжджати, заважаю лише. До речі, в той ремонт я активно вкладалася грошима. Я його постійно намагалася підганяти, якось мотивувати, щоб ми знову з’їхалися.

А з його точки зору це називалося “виносиш мізки”. Він пив щодня, були інші жінки. Про все це я дізнавалася, коли заявлялася без попередження.

Потім його друзі мене просвітили, що через дорогу мешкає його подруга дитинства, з якою він, очевидно, мені зраджував.

Зіставивши всі факти, я зрозуміла, що в цих взаєминах нічого рятувати. Я не закочувала сцени, не просила розлучення. Ми просто перестали спілкуватися. Чому не розлучалася?

По-перше, страшно було розповісти комусь про те, що відбувається. Соромно було перед мамою та подругами. По-друге, бо соромно було саме розлучитися. Поки я заміжня – начебто в солідному статусі. А в нас прийнято судити жінку за наявності чоловіка.

Оскільки шлюб мене ніяк не обтяжував і контролю з боку чоловіка не було я стала зраджувати йому з колегами по роботі. Великий офісний колектив, можливість була. Можу відзначити гострі відчуття, це весело.

Зараз я описую стандартну ситуацію дружини, яка зраджує. Ви її дістали, симпатичний колега по роботі тут як тут. З приводу того, що “лівак зміцнює шлюб” це неправда. Тільки вперше соромно, згодом звикається.

Потім я зустріла свого другого чоловіка, розлучилася з першим, вийшла заміж за другого. У той момент, коли це відбувалося, друзі першого змішали мене з брудом. Хоча ще вчора вони жаліли мене, говорили, кидай його і тому подібне.

Я знаю, що чинила підло, некрасиво. Я більше ніколи так не зроблю, тому що обожнюю чоловіка і нашу маленьку дочку. Коли у шлюбі немає дітей, зрада відбувається трохи простіше, адже без дітлахів сім’я і сім’єю не є. Так, живете просто.

Іноді жінки у своїх зрадах йдуть трохи далі, ніж просто колега в обідню перерву. У мене є дві, не пов’язані одна з одною подруги, які просто гуру зрад.

Тому. дорогі чоловіки, можливо, саме зараз ваша дружина зраджує вам, бо ви її не влаштовуєте чимось чи втомили. Подивіться спочатку на себе! А я обожнюю свою родину і минуле залишила в минулому.

Всім миру й добра! Бережіть себе і цінуйте тих, хто вас любить!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page