fbpx
життєві історії
Свою квартиру Зеня вирішила продати. Якби ж я тільки знала, які до нас прийдуть сусіди, я б приклала максимум зусиль і купила цю квартиру сама. Зеня з чоловіком збудували дуже гарну оселю, на новосіллі ми не могли відірвати очей від всієї краси. А тут і нічого дивного, адже меблі і дизайн все нове і сучасне. Нічого зі старої квартири сусідка майже не забирала, дещо сусідам запропонувала, я взяла собі куточок на кухню. А потім переїхали “ці”. Ну життя у нас нема, чесне слово!

З переїздом нових сусідів і розпочались усі ці проблеми в нашому житті.

Живемо ми в маленькому містечку, поблизу кордону з Польщею. Живемо ми у триповерховому, квартирному будинку.

На одній сходовій клітці з нами межує четверо квартир, а й і відповідно, четверо сімей наших сусідів. Всі ми між собою добре знаємось і товаришуємо між собою.

Ми як одна велика родина, навіть порядки на сходовій клітці наводимо по черзі.

Коли у когось день народження, то ми дружньо збираємось вітати іменинника, все закінчується смачним застіллям і гарними емоціями.

Все у нас було чудово аж до того часу допоки наша сусідка Зеня не вирішила переїхати від нас у власний особняк, який напротязі всіх цих років будували з чоловіком.

Звісно, що нам було шкода втрачати таку гарну сусідку, проте ми раділи за Зеню і її сім’ю, і готували подарунок від нас усіх на новосілля.

Свою двокімнатну квартиру Зеня вирішила продати. Якби ж я тільки знала, які до нас прийдуть нові сусіди, я б приклала максимум зусиль і купила б цю квартиру сама.

Зеня з чоловіком збудували дуже гарну оселю, на новосіллі ми не могли відірвати очей від всієї тієї краси в середині будинку.

А тут і нічого дивного, адже меблі і дизайн все нове і сучасне. Нічого зі старої квартири сусідка майже не забирала, дещо нам, сусідам, запропонувала, я наприклад взяла собі куточок на кухню.

Я тільки мріяти про таку оселю можу, адже в нас з чоловіком немає такої можливості, тай нам і на квартирі добре живеться.

В колишню квартиру Зені, в’їхала нова сім’я, це чоловік із жінкою де зростають двоє хлопців вік яких три і п’ять років. Ох і жара почалась в нас в будинку.

Ніколи не могла подумати, що можна виховувати дітей такими збиточними.

Ввечері, коли моя сім’я хоче виспатись перед роботою. починається найцікавіше. Через дитячий вереск і шум у сусідів, ми навіть не можемо і заснути, а це все триває майже до дванадцятої години.

Це постійний стукіт, піски, складається таке враження, що наш будинок від цього грохоту скоро розлетиться по швах.

Зранку я вже прокидаюсь не від будильника, а від постійного ниття і плачів. Так, можливо ці діти вдень висипаються, цього я вже не знаю адже вдень моя сім’я, і я зокрема, на роботі.

На загальному коридорі в нас постійний безпорядок, багато сміття, іграшок і піску який вони з цими іграшками приносять зі двору.

На всі мої зауваження, чую лише одну відповідь, це ж діти, вони активні і я нічого з цим не можу вдіяти. Але ж ти мама, і ти відповідаєш за виховання своїх дітей.

Чому ми дорослі маємо “отримувати” від того, що твої діти невиховані належно, адже вже змалечку вчаться не думати про оточуючих.

Постійно я втомлена і невиспана, через ці шуми і гами іду на роботу сама не своя. Відколи ця сімейка з’явилась в нашому будинку, мене головні шуми не покидають.

Невже мені певні органи на них викликати?

Трохи соромно таке робити, але вже іншого виходу я не бачу.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page