fbpx

“Святий Миколай, так от який ти!”: танцівник та хореограф Влад Яма поділився з шанувальниками в Instagram своєю новою світлиною

Танцівник та хореограф Влад Яма поділився з шанувальниками в Instagram своєю новою світлиною.

Артист зображений з серйозним поглядом, густою бородою та пишними вусами. Під знімком танцівник підвів короткий підсумок року, що минув: “Прощавай, прощай, goodbye, 2022…” – написав під фото хореограф.Дехто з підписників сторінки Влада звернув увагу на його фото: “Святий Миколай, так от який ти…”, ” чоловік-красень”, “вогонь світлина, що сказати”.

Але інші розкритикували Влада Яму через те, що він наразі разом з дружиною та сином перебуває у Сполучених Штатах. “Величезне розчарування. Такий розумний у журі і такий швидкий у втечі з країни”.

“Прощавай, прощавай, Яма! Як тобі там відпочивається!”, “А де ви зараз перебуваєте? Щось вас не видно у лавах захисту нашої країни”, “Головне, що здоровому мужику не соромно за своє боягузтво”.

Нагадаємо, що Влад Яма разом з дружиною та сином встиг виїхати з України. Але за кордоном Яма активно допомагає українцям, проводить благодійні майстер-класи та збирає гроші на допомогу Україні.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page