fbpx

Знову холостяк: Нікіта Добринін та Даша Квіткова вже не разом. Останні подробиці розставання найромантичнішої, на думку шанувальників, пари (фото)

Знову холостяк: Нікіта Добринін та Даша Квіткова вже не разом. Останні подробиці розставання найромантичнішої, на думку шанувальників, пари (фото)

Останніми днями підписники Даші Квіткової та Нікіти Добриніна підозрювали, що у пари не все так гладко. Як з’ясувалося, зіркове подружжя вже після появи першої спільної дитини знаходилося на межі розриву, а на початку 2023-го року прийняло важке рішення розійтися. Молоді люди навіть не проживають разом. Як повідомила Даша, Нікіта поїхав з їхнього будинку.

Даша вирішила розставити всі крапки над “і”.

Красуня повідомила, що вони з Нікітою занадто сильно були прив’язані одне до одно. Подружніх зрад чи не гідних вчинків зі сторони партнерів не було. Однак, з’явилася напруга, яка виливалося у взаємну токсичність.

“Ми не разом.

Не буде бруду та пошуків винних. У нас росте син і ми робимо все, щоб залишитися просто в здорових батьківських стосунках.

Я буду вдячна за розуміння та повагу до рішення, яке ми прийняли. Прийняли не для вас, а для себе та свого подальшого життя.

Дякую”, – написала Даша в новому пості в інстаграм.

Згодом Нікіта також дав зрозуміти підписникам, що вони з Дашею розбіглися.

“Щодо інтерв’ю, яке вийшло сьогодні, можу лише додати, що бути зараз окремо – це наше спільне рішення.

І це життя, нічого критичного не сталось.

Вірю, що цей етап ми зможемо пройти достойно”

Варто наголосити, що про розлучення на папері мова поки що не йде. Даша лише зазначила, що є фактично розставання та відсутність романтичних стосунків між нею та батьком її дитини. Однак, існує вірогідність, що пара деякий час побуде подружжям юридично заради спільного сина.

Також зірки планують попрацювати з психологом не тільки над форматом їхніх сімейних взаємин, але також розібратися і між собою.

Шанувальники в коментарях висловили свою підтримку. Звісно, більшість із них розчаровані, оскільки це була справді одна з кращих пар!

Що скажете з цього приводу?

Фото з мережі інстаграм

You cannot copy content of this page