fbpx
гороскоп
Сильні почуття чи розлуки й повна байдужість? Зірки й планети наготували такого, що ой-йой! Любовний гороскоп на тиждень з 9 по 15 січня 2023 року: всі подробиці у сфері кохання для кожного знаку Зодіака. Астрологи склали список рекомендацій для кожного із знаків Зодіаку, які допоможуть вам знайти другу половинку або зміцнити існуючі стосунки вже цього тижня

Сильні почуття чи розлуки й повна байдужість? Зірки й планети наготували такого, що ой-йой! Любовний гороскоп на тиждень з 9 по 15 січня 2023 року: всі подробиці у сфері кохання для кожного знаку Зодіака – вашій, наші дорогі, увазі.

Астрологи склали список рекомендацій для кожного із знаків Зодіаку, які допоможуть вам знайти другу половинку або зміцнити існуючі стосунки вже цього тижня

Овен

Цього тижня представникам Знаку Овна не варто виявляти зайву напористість та дратівливість у спілкуванні з коханою людиною. Також астрологи не рекомендують переходити до активних дій на полі кохання.

Нинішній період досить суперечливий, адже можуть виникнути на поверхню старі проблеми. Овни входять у п’ятірку найзакоханіших Знаків, тому їм краще почати частіше думати про оточуючих, а не про себе. Це піде їм на користь.

Телець

Тільцям астрологи радять уникати пасивної агресії. Також цього тижня нашкодити коханню можуть ревнощі, власність. Величезні проблеми можуть чекати на тих Тельців, які не змогли позбутися образи.

Мистецтво контролювати емоції, любити і приймати партнера таким, яким він є, на початку грудня опиниться в особливій ціні і вийде на передній план вашого особистого щастя в коханні. Терпимість і прийняття допоможуть зберегти гармонію.

Близнюки

Астрологи кажуть, що Близнюкам бажано поводитися максимально тактовно, щоб досягти взаєморозуміння в парі. Тактовність та обережність буде корисною і у спілкуванні з друзями, колегами.

Під позитивним впливом планет із перших днів тижня представники цього Знаку зможуть відновити енергетичний баланс та життєві сили. Тим не менш, краще бути обережнішим, оскільки є ймовірність наговорити зайвого.

Рак

Раки можуть відлякати кохану людину своєю напористістю. Почуття такту дозволить подолати перепони та стати ближчими до партнера. Тиждень сприятливий для побачень, нових романтичних знайомств, спільного відпочинку та роздумів про майбутнє.

Якщо рік почався з непорозумінь та негативу, краще цього тижня провести чищення квартири чи будинку від бід та невдачі, навести всюди лад. Можливо, це найкращий спосіб позбутися проблем.

Лев

Левам необхідно залишити при собі переживання. У стосунках із протилежною статтю весь тиждень пануватимуть емоційні бурі, які вляжуться ближче до вихідних, особливо якщо Леви почнуть дотримуватися законів Всесвіту, які залучають щастя.

Якщо Леви вирішать активно демонструвати своє невдоволення, то можуть прогаяти щасливу нагоду стати ближче з другою половинкою. Астрологи радять знизити планку, приборкати запал, а також спробувати підняти настрій партнера – порадувати його чимось приємним.

Діва

Дівам, які перебувають у стосунках, бажано скористатися допомогою побутової магії – предметів, які залучають кохання та зміцнюють шлюб. Це допоможе посилити сприятливий вплив Меркурія.

Порятунок Марса від ретроградності в четвер допоможе Дівам стати м’якими і добрими на словах. Не виключено, що кохана людина на цьому тижні почне приймати всі зауваження менш болісно. Можна спробувати розповісти про своє невдоволення і пояснити другій половинці, що зробить вас щасливішим.

Терези

Астрологи радять Терезам бути трохи стриманіше і терпиміше у спілкуванні. А якщо ні, то вони можуть зіткнутися з несподіваними наслідками своїх слів і вчинків. Для найкращого сценарію у коханні представникам цього Знаку слід залишити потяг до лідерства у відносинах.

Потрібно дозволити партнеру тимчасово взяти ініціативу до своїх рук. Важливо стежити за подіями, які попереджають про позитивні зміни, адже вони не за горами.

Скорпіон

Скорпіон відноситься до Знаків, з якими важко у шлюбі. Цього тижня все зміниться на краще. Друга половинка розумітиме їх і прагнутиме компромісів.

Астрологи рекомендують представникам знаку утриматися від різкості у словах та вчинках. Взаємні звинувачення та критика спровокують купу проблем. Подібні дії можуть розжарити атмосферу та зруйнувати стосунки.

Стрілець

Стрільцям бажано довіритись інтуїції. Виважені рішення, прийняті в період з 9 по 15 число, будуть вірними та необхідними для подальшого розвитку стосунків.

У взаєминах з другою половинкою в цей період можуть розпочатися затяжні непорозуміння й сутички. Іноді конфлікти допомагають покращити енергетику, але не зараз. Цього тижня вони будуть максимально руйнівними. Самотні Стрільці можуть провести тиждень у полоні сумнівів та страхів.

Козеріг

Козерогам варто боротися з неприємними звичками, щоб не відштовхувати від себе протилежну стать і людей загалом. Бажано не давати партнеру порожніх обіцянок, особливо у понеділок, вівторок та п’ятницю.

В особистому житті пануватиме невизначеність, яка внесе нотки напруги у відносини з другою половинкою.

На самотніх Козерогів чекає тиждень, насичений новими багатообіцяючими знайомствами.

Водолій

Водолії цього тижня можуть стати більш чутливими. Це добре, але лише частково. Якщо хочеться залишатися сильними, варто пам’ятати про п’ять типів людей, яким категорично не можна співпереживати.

Планети схиляють до пасивності у діях та деякої імпульсивності на словах, у зв’язку з чим астрологи радять тримати емоції під контролем.

Риби

Риби, будучи мутабельним Знаком, можуть долати труднощі у коханні за допомогою хитрощів та творчого підходу. Та у період з 9 по 15 січня подібний підхід не буде правильним. Краще звернутися по допомогу до логіки.

Самотнім представникам Знаку астрологи не радять грати із вогнем. По можливості не варто фліртувати з людьми, особливо з тими, до яких немає сильних почуттів.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page