fbpx
Breaking News
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Так смачно – вам не передати! Це треба лише спробувати! Моя свекрушенька-галичанка навчила мене так готувати телячі реберця, що всі гості тепер диву дивуються, коли їх куштують. Соковиті, ніжні на стільки, що відірватися не можливо! Найкращий рецепт з усіх! Готуються дуже простенько – записуйте рецептик і побалуйте родину на вечерю!
Шоу-бізнес
Син Майкла Джексона розповів про відносини з батьком і життя після того, як він пішов

Після смерті батька дітям Майкла Джексона довелося зіткнутися з тим, що музиканта звинувачували в педофілії.

Син Майкла Джексона Прінс порушив мовчанку і дав рідкісне інтерв’ю Eonline, в якому розповів про своє дитинство, стосунки з батьком і життя після його смерті.

В інтерв’ю Прінс, якому зараз 19 років, зізнався, що в дитинстві, не дивлячись на неймовірну популярність батька, він відчував себе простою дитиною і не розумів, що відбувається навколо: “Мій батько завжди говорив зі мною, як з дорослою людиною. На публіці нам одягали маски, і батько пояснив мені, що це для того, щоб ми могли жити власним життям”, – говорить Прінс і продовжує: “Я не думав про те, що інші діти живуть не так як я. Але одного разу я зрозумів, хто мій батько і зрозумів, що таке життя не у всіх. Я пам’ятаю, в Діснейленді я підійшов до вікна і побачив натовп фанатів, які махали мені і фотографували мене. Тоді я думав, що це нормально, і теж махав їм. І так було до того часу, поки я не побачив відео з його виступу, де люди непритомніли. І тоді я зрозумів, як багато його творчість означає для людей”.

Після смерті батька дітям Майкла Джексона довелося зіткнутися з тим, що музиканта звинувачували в педофілії. У бесіді з журналістом видання Прінс розповів, як їх сім’я з цим справляється: “Для нас це було шоком. Але ми зрозуміли, що боротися з цим, можна лише частково ігноруючи. Після його смерті я намагаюся вносити частину батька в усі свої сфери: починаючи від логотипу і назви моєї компанії, до використання його афоризмів. Зі смертю батька я, мої брат і сестра справлялися по-різному. Але чим старше, тим краще я стаю”.

У своєму інтерв’ю Джексон також розповів, яку пораду батько дав йому ще в дитинстві: “Він говорив, щоб я нікому не довіряв. Звучить не дуже добре, але зазвичай все думають лише про себе. І батько говорив, що не варто довіряти комусь лише тому, що це здається хорошою ідеєю – завжди потрібно добре подумати”, – розповів Джексон.

Читайте також: БАТЬКО ТРИМАВ ТРИРІЧНОГО СИНА В НЕЛЮДСЬКИХ УМОВАХ: ПОДРОБИЦІ ВИКРИТТЯ НАРКОПРИТОНУ В КИЄВІ

Джерело.

Related Post

facebook