Син мій на передовій шостий місяць, гроші присилає. Моя невістка зробила за них ремонт у квартирі і зібралася подавати на розлучення, а я досі прийти до тями не можу. А як же мій син? Онук? Живуть у квартирі, яку я сама ще колись отримала у спадок

Син мій на передовій шостий місяць, гроші присилає. Моя невістка зробила за них ремонт у квартирі і зібралася подавати на розлучення, а я досі прийти до тями не можу. А як же мій син? Онук?

Нормальна у низх сім’я була, є 9-річна дитина. А Вікторія каже, що втомилася. Втомилася стояти біля плити! Втомилася сама щодня!

Наче це подвиг якийсь. І що, тепер дитина без батька ростиме?

Мій Андрійко та Віка одружилися ще 10 років тому. Живуть у квартирі, яку я сама ще колись отримала у спадок. Син добре заробляє, тому що і зарплата за ним зберігається. і військові гроші отримує.

Звичайно, побутові справи лягають на невістку. Це правда. Але які там в однокімнатній квартирі справи?

Пропилососити? Чи речі в пральну машину покласти?

Вікторія каже, що вся річ у готуванні, у всіх турботах, які тепер на ній одній. Після роботи їй і дитину треба зі школи забрати, і до супермаркету забігти, і вечерю приготувати, і уроки зробити з Данилком.

Так, вона часто скаржилася, що багато часу проводить біля плити. Але ж зараз їх тільки двоє! Скільки разів я заглядала в холодильник, а нічого особливого наготовленого і не бачила.

При цьому Віка нарікає на долю, каже, що втомилася чекати Андрюшу. Зате встигла ремонт зробити в квартирі на гроші, які мій син для неї надсилає!

Я спочатку навіть думала, що вона жартує про розлучення. Але все виявилося серйозним. А я навіть не знаю, як тепер їм допомогти.

Підкажіть щось, буду вдячна!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.