fbpx

Син мій Роман виїхав закордон в Лондон два роки тому, влаштувався там в будівельну бригаду на роботу. Хотів було весною повертатися, але ми всією ріднею відмовили. А тепер я дізналася таку новину, від якої не можу отямитися вже кілька тижнів, ну як Рома так міг

Я дізналася таку новину, від якої не можу отямитися вже кілька тижнів. Хочу розповісти про таємний шлюб сина, який дуже мене бразив.

Починалося дуже добре. Роман був єдиною дитиною у нашій сім’ї. Чоловік залишив сім’ю рано, але вітчим любив Рому не менше ніж рідного батька. У нас з Микитою не з’явилося інших дітей, тому вся любов, турбота і увага дісталися Роману.

Але дівчина Роми мені не припала до душі, скажу правду. Коли син уперше привів Іванну до нас додому, щоб познайомити з батьками, я одразу відчула, що вона хитра й нещира.

Так сталося, що я вже бачила Іванну раніше. Це сталося у магазині за кілька тижнів до офіційного знайомства. Звичайно ж, ми ще не знали, ким будемо скоро одна одній. На касі магазину стався неприємний інцидент, який залишив помітний осад в моїй душі.

І ось ця незрозуміла панночка просто забирає мого сина з родини. Та ще й поїхали вдвох в Британію кілька рокі тому на заробітки. Іванна нянею працює, Роман влаштувався в будівельну бригаду.

Син було поривався приїхати весноЮ. але ми всмією ріднею їх поки що відмовили.

І ось недавно я говорила зі своєю сестрою. Слово за слово, розмова зайшла про онуків. Сестра спитала, коли вже буде поповнення у молодій сім’ї Романа. Очі у мене округлилися. Через кілька хвилин я дізналася, що син і Іванна вже півроку як одружені! Весілля пройшло закордоном, вони лише розписалися і вони вже чекають дитину!

Чомусь з рідною тіткою Роман поділився такими новинами, а нам з Микитию вирішив не казати про такі важливі зміни в їхньому житті. Дуже прикро й гірко мені від цього.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page