fbpx
життєві історії
Син мій виїхав в Англію на заробітки за рік до вторгнення, він там будує. Раніше у нас зі Льова був прямий переліт в Лондон, то ж Роман раз на кілька місяців бував удома, невістка з дитиною літали до нього. Тепер це не можливо. Приїхала я до них на тиждень і одразу помітила в Олені зміни. Коли невістка була на роботі, я зробила “ревізію” в квартирі і знайшла таки обмінну карту! А квартира ж моя

Сама я живу в селі Львівської області, давно розлучена. Господарство вже не тримаю, лиш кіт та песик, яких годує сусідка, якщо я кудись їду.

Син мій Роман і дочка Василина давно дорослі, дочка в Польщі живе з родиною, син у Львові, мають свої родини. У дочки й зятя всій магазинчик в Жешуві й двоє діток, а син з дружиною Оленою і донечкою живуть у моїй Львівській квартирі, яку колись отримав мій чоловік.

Хочу сказати, що син мій виїхав в Англію на заробітки за рік до вторгнення, він там на будівництвах працює, бо вони з Оленою мріють про свій будинок, які самі побудують на вже придбаній ділянці землі.

Раніше у нас зі Льова був прямий переліт в Лондон, то ж Роман раз на кілька місяців бував удома, та й невістка з дитиною літали до нього. Тепер це не можливо зі зрозумілих причин. Не приїздив син вже майже два роки.

А недавно я приїхала я до невістки й онучки на тиждень і одразу помітила в Олені зміни. Щось в обличчі змінилося, їжа тільки корисна на столі. І заклалися мені тривожні думки, які не давали мені спокою.

Тому, коли невістка була на роботі, я зробила “ревізію” в квартирі. Обшукала все, що могла, зазирнула у всі шухлядки і знайшла таки в комоді в теці з іншими документами обмінну карту – так, Олена при надії,термін  три місяці!

Увечері я ледве стрималася, щоб не показати, що мені про все відомо! Але поки що я мовчу і все думаю, як вчинити? Розповісти про все Роману і виставити невірну невістку з моєї квартири на вулицю? Але ж я дуже люблю онучку і не хочу, щоб Даринці було зле.

Відверто поговорити з Оленою? Запитати, що це все означає? Як вона збирається все пояснювати Роману й жити з ним далі? Чи чекає якогось моменту, щоб розлучитися й піти?

В мене вже голова обертом від усіх цих думок! Підкажіть, будь ласка, хоч щось, буду вдячна за кожну пораду!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page