fbpx

Син надумав розлучитися з Наталкою, оскільки його нова дамочка вже чекає дитину. Невістка моя дуже хороша, але все ж вона мені чужа, тому вже з березня місяця я попросила її з’їхати з квартири, яку я їм віддала після весілля. Від онучки я не відмовляюся, і при першій же можливості буду допомагати. Здававши в оренду цю квартиру я буду заробляти десятку в місяць на рівному місці

Перед самим новим роком Наталя мені зателефонувала і попросила прийти до них на серйозну розмову. За пів годинки я була на їх порозі, оскільки мене розпирала цікавість такого поспіху. Як виявилося, мій Денис знайшов собі якусь дамочку і вона намовила його на свята переїхати жити до неї. Шури-мури вони крутять вже більше року, і ця дама вже навіть чекає від Дениса дитину

Наш з Василем син женився доволі пізно, в 36 років. Я була щаслива, коли Денис зробив пропозицію Наталі. Ми ретельно готуватися до весілля, яке було на вищому рівні. Тоді ще й чоловік був живий.

Оскільки в мене була квартира, успадкована від мами, (я її здавала в оренду до весілля) я вирішила, що молодятам вона буде в сам раз, щоб не тринькали гроші на оренду, а складали на своє власне житло.

Через рік Наталя ощасливила нас онучкою. В мене пенсія невелика, але я все щось хотіла купити єдиній онучці і занести.
Я пишалася тим, що мій син обрав собі в дружини таку гарну, милу та розумні дівчину.

Та ось минуло чотири роки з їх шлюбу, як Наталя стала мені говорити, що Денис з кожним днем стає все більш роздратований, пізно приходить з роботи, завжди чимось не задоволений.

Я спершу заспокоювала невістку, говорила, що чоловіки вони такі. Їм треба свобода і щоб з ними поводились, як з дитиною.
Та перед самим новим роком Наталя мені зателефонувала і попросила прийти до них на серйозну розмову.

За пів годинки я була в них, оскільки мене розпирала цікавість такого поспіху в розмові.

Як виявилося, мій Денис знайшов собі якусь дамочку і вона намовила його на свята переїхати жити до неї. Як вияснилось, вони разом крутять шури-мури вже більше року.

Як я цього не помітила і не розігнала цю парочку, в голові не вкладається.

Мені дуже шкода Наталю, але жодні мої слова не переговорять Дениса. Якби ж його батько був живий, він би “вставив” Денису мізки на місце. Денис таки прийняв рішення після свят подати заяву на розлучення.

Я спершу планувала залишити Наталю в цій квартирі, але добре все обдумавши, зрозуміла, що це не вихід. Як не крути, але мені потрібні гроші, а за оренду я б отримувала майже десять тисяч кожного місяця. Це велика для мене допомога. А Наталя, для мене, по-суті – чужа людина.

Недавно я провідувала онучку і прямо сказала Наталі, що з березня місяця вже вселяю туди квартирантів, щоб думала, куди переїхати з дитиною.

В невістки є ще молоді батьки, правда, вони живуть в селі, але нічого, це їх робота, забезпечити дочці нормальні умови проживання.

Я дуже надіюсь, що мій Денис буде хоча б своїй дитині допомагати.

Але вже ходять чутки, що ця нова дівиця вже й чекає від нього дитину.

Що з цього всього буде, один Бог знає…

Я на роздоріжжі. Мені і Наталю з онучкою шкода, оскільки в цьому районі у них налагоджене життя, і розвивайки і басейн, але з іншого боку я не повинна забезпечувати житлом зовсім чужу мені людину.

Звісно, від онучки я не відмовляюся і по можливості буду навідуватися і дарувати їй подарунки…

Ось така у мене непроста ситуація вийшла.

Ніколи б не подумала, що в сорок років мій син ніби з ланцюга зірветься, і виверне своє життя з ніг на голову.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page