fbpx
життєві історії
Син одружився, ми купили молодим квартиру. Але вони записали її на невістку! Ми допомагали цілодобово п’ять років з ремонтами, облаштуванням, гнули спини. Переїхали навіть, щоб жити поруч з дітьми. Невістка спочатку розповідала, що любить домашні справи, дітей, чоловіка. А виявилося – в холодильнику завжди пусто, бо руки у неї не з того місця, одягу у дітей бракує, малі постійно чхають, соплять, а вона не помічає. І сином помикає. І де він тільки її знайшов на нашу голову

Син одружився, ми купили молодим квартиру. Але вони записали її на невістку! Ми допомагали цілодобово п’ять років з ремонтами, облаштуванням, гнули спини. Переїхали навіть, щоб жити поруч з дітьми. Невістка спочатку розповідала, що любить домашні справи, дітей, чоловіка. А виявилося – в холодильнику завжди пусто, бо руки у неї не з того місця, одягу у дітей бракує, бо вона їм раз на три роки купувала один комплект одягу, малі постійно чхають, соплять, а вона не помічає. І сином помикає до того ж!

Але й допомогти не дає!

Звариш їжу – хотіла нашкодити, полікувати – шкодиш, одягнеш онуків за свої гроші – наговорить гидот і мало не в обличчя кидає або в сміття демонстративно викидає обновки. Синові на нас скаржиться, що ми втручаємося. Їсти нічого, одягнути нічого, діти в соплях.

Онуки повністю на нас. Вона їм лише цукерки, подарунки, розваги. Сама вся така красива в Фейсбуці, а ми щодня з голодними, роздягненими дітьми, які постійно бігають в мокрому взутті. Вона змінює телефони, їздить відпочивати, ми за свої гороші утримуємо дітей. А нас ще й хають за кожну покупку. Протягом останніх двох років діти вдома тільки ночували, а так весь час вони у нас: їдять, уроки вчать.

Я не витримала цього божевілля і перестала стежити за дітьми. І – о диво! З’явилися няні, з’явилася їжа, трохи одягу додалося. Невістка дуже владна, жадібна, брехлива. Нам навіть спасибі за квартиру не сказала. А квартиру сина, яку ми раніше купили для нього, вона збиралася продати, одночасно з тим, коли ми віддали гроші за другу квартиру. Ми тільки випадково не опинилися на вулиці!

Але син і досі під її повним впливом. Бути добрим, чесним і довірливим з такими людьми небезпечно! І де він тільки її знайшов на нашу голову!..

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page